WoonPIT | Makelaardij en (t)huisadvies
"WoonPIT bringt (t)huis!"
WoonPIT is meer dan een makelaar – wij zijn jouw huizenhubby, woningwederhelft en vastgoedvriendin. Alles onder één dak, zodat je geen stukje van het proces mist. Of je nu een huis wilt verkopen of aankopen, wij zijn er voor je met expertise en een luisterend oor. Van de eerste stap tot het laatste, wij zorgen ervoor dat jouw woonwens werkelijkheid wordt. Wij specialiseren ons in woningstyling, woningfotografie en het begeleiden van zow...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Langs de erven 248
9613AX Meerstad
€ 695.000 k.k.
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 158 m²
- Fläche des Grundstücks
- 442 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Hooglander 7
9613DB Meerstad
€ 575.000 k.k.
€ 3.662/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 157 m²
- Fläche des Grundstücks
- 185 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verkauft
Parkweg 54
9725EK Groningen
€ 489.000 k.k.
€ 4.327/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 113 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Bestellt
Hooiweg 131
9765EE Paterswolde
€ 795.000 k.k.
€ 5.032/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 158 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1568 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verkauft
Wegalaan 44
9742ND Groningen
€ 400.000 k.k.
€ 3.508/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 114 m²
- Fläche des Grundstücks
- 192 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Zaagmuldersweg 554
9713LZ Groningen
€ 230.000 k.k.
€ 3.650/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 63 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (20)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
20 Bewertungen insgesamt
Funda
14 Bewertungen auf Funda
6 Bewertungen bei Google
-
Wegalaan 44
10Het was een hele fijne samenwerking. Er wordt goed meegedacht van verkoopstrategie tot goede stylingtips en als je vragen hebt, staan ze direct voor je klaar. Wij zijn zeer tevreden. Je woning verkopen via WoonPIT is dan ook zeker aan te raden
-
Wobbe Hendrik Alkemastraat 59
10We zijn heel blij met onze keuze voor WoonPit Makelaardij! Tijdens de verkoop van onze woning zijn we goed begeleid en voelden we ons echt op ons gemak. De communicatie verliep snel en prettig, en we konden altijd terecht met onze vragen. José is enthousiast, betrokken en werkt met een sterke strategie. Zeker een aanrader!
-
Zaagmuldersweg 554
10Het proces verloopt heel soepel en persoonlijk. Je krijgt handige tips en er wordt goed meegedacht. Voor mij een super snelle en geslaagde verkoop!
-
Kerkstraat 39
10Het contact met de WoonPIT was geweldig! WoonPIT is altijd goed bereikbaar (via telefoon, whatsapp en mail). We zijn goed begeleid door het hele traject van de verkoop van onze woning. Ik kan WoonPIT zeker aanraden als makelaar. Het is een kleinschalig kantoor waardoor de communicatie lijnen kort zijn. Dat is erg prettig als je vragen hebt.
-
Landstraat 6
10Heeft kennis, inzicht, weet kopers te enthousiasmeren, stelt gerust en begeleid op een prettige wijze
-
De Landerijen 121
10WoonPit is een makelaar die dag en nacht klaarstaat voor jou. Expertise, duidelijkheid en gedegenheid zijn woorden die in mijn ervaring WoonPit het best beschrijven.