Nijland Makelaars Doorn
"Fühlen Sie sich wie zu Hause!"
Onze kantoren in Amersfoort, Bilthoven, Doorn, Utrecht, Zeist en ons hypotheekkantoor HypoTakeCare werken samen met een gecentraliseerde organisatie, zodat onze makelaars volledig kunnen focussen op de klant. In de regio Utrechtse Heuvelrug combineren we vraag en aanbod efficiënt, dankzij onze korte lijnen en breed bereik. Samen zijn we al meer dan 70 jaar actief in deze regio en hebben we een uitgebreide kennis opgebouwd. Onze benaderi...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Schoonoordselaan 23
3941KM Doorn
€ 500.000 k.k.
€ 6.024/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 83 m²
- Fläche des Grundstücks
- 245 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Kombos 73
3941KJ Doorn
€ 369.000 k.k.
€ 5.348/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 69 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Tromplaan 4
3941VR Doorn
€ 825.000 k.k.
€ 5.500/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 150 m²
- Fläche des Grundstücks
- 413 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Maarnse Bergweg 1 r 96
3941XR Doorn
€ 185.000 k.k.
€ 3.854/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 48 m²
- Fläche des Grundstücks
- 400 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Driebergsestraatweg 17
3941ZS Doorn
€ 625.000 k.k.
€ 5.388/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 116 m²
- Fläche des Grundstücks
- 242 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft
Bloemengaard 23
3941TA Doorn
€ 275.000 k.k.
€ 5.851/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 47 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
Bewertungen (45)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
45 Bewertungen insgesamt
Funda
32 Bewertungen auf Funda
13 Bewertungen bei Google
-
Bloemengaard 23
9We hebben het contact met Sabina van Nijland als heel goed ervaren. Ze was vanaf het begin goed voorbereid en op de hoogte, de communicatie verliep laagdrempelig en snel. Het dossier werd goed op orde gehouden en we hebben ons goed begeleid gevoeld door het hele proces van de verkoop heen. Sabina nam de tijd en was ook flexibel in afspraken.
-
Tuilland 2
9Perfecte begeleiding en communicatie voor, tijdens en na verkoop. Realistische prijsadvies wat geresulteerd heeft in een scherpe verkooopprijs. Aanrader!
-
Zeisterweg 38 b
9We zijn erg tevreden met het werk van Floris van Nijland Makelaars Doorn. Na een half jaar zelf zoeken, bezichtigen en bieden hebben we toch de stap naar een aankoopmakelaar gezet. Floris heeft ons goed meegenomen in de inzichten over de verschillende plaatsen waar we zochten, ons ook geadviseerd waar juist niet te gaan bezichtigen en uiteindelijk bij onze eerste bezichtiging met hem ook gelijk geholpen met een winnend bod! Erg snel gegaan.
-
Istvan Fritsche
10Nijland Makelaars is zeer aan te bevelen.
-
A
10Erg prettg zaken gedaan met Nijland Doorn. Ze waren altijd opgewekt en vriendelijk een zeer goede communicatie over het huis ook. Bedankt voor deze verkoop.
-
Frans van Dijklaan 24
10Sabina en Floris zijn niet alleen erg vriendelijk en prettig in hun communicatie ,maar ook zeer bekwaam in het uitoefenen van hun vak. Bedankt voor jullie geduld met ons! Ik zou het zo weer over doen.