Flaton Makelaars Taxateurs
"Der Makler, der es einfach mal anders macht."
Bij Flaton Makelaars Taxateurs staat uw voordeel centraal. Wij zorgen ervoor dat u altijd goed op de hoogte bent van de ontwikkelingen en bieden flexibiliteit bij het zoeken naar een oplossing. Onze korte lijnen binnen het bedrijf zorgen voor direct en persoonlijk contact, zodat u altijd weet waar u terechtkan. Door de nadruk op service en betrouwbaarheid zijn wij in staat om klanten te overtuigen van onze onderscheidende kwaliteit. Ons...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Vossenzoom 2
2643KL Pijnacker
€ 529.000 k.k.
€ 5.290/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 100 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Noordweg 1 a
2641AJ Pijnacker
€ 385.000 k.k.
€ 4.529/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 85 m²
- Fläche des Grundstücks
- 53 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Cort van der Lindenlaan 24
2641XN Pijnacker
€ 399.000 k.k.
€ 4.586/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 87 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Volkerak 46
2641SW Pijnacker
€ 539.000 k.k.
€ 5.085/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 106 m²
- Fläche des Grundstücks
- 121 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Zaan 1
2641SX Pijnacker
€ 825.000 k.k.
€ 5.935/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 139 m²
- Fläche des Grundstücks
- 327 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Overgauwseweg 75
2641ND Pijnacker
€ 1.200.000 k.k.
€ 7.059/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 170 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1325 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (56)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
56 Bewertungen insgesamt
Funda
43 Bewertungen auf Funda
13 Bewertungen bei Google
-
Mina Krusemanstraat 16
9Het hele proces ging erg makkelijk en soepel, de verkoop is snel verlopen. Alles rond binnen 2 maanden!! Het contact was snel en duidelijk. Eric en het gehele team, bedankt voor de service.
-
Madelief 11
9Het traject liep, van kennismaking tot verkoop, helemaal vlekkeloos, dus kan Flaton van harte aanbevelen! Ook fijn wat betreft het kunnen whatsappen, dit schakelt makkelijke en laagdrempelig.
-
Madelief 34
9Het team van Flaton werkt proffesioneel, communiceren duidelijk, adequaat en vriendelijk. Kortom, een fijne samenwerking voor de verkoop van onze woning.
-
Seringenlaan 7
8Contact was goed . We werden goed op de hoogte gehouden bij alles wat er binnenkwam bij de makelaar. Zowel mijn broer als ik werden van het begin tot het einde in elk overleg betrokken
-
Joy
10 -
Nancy Bosma
10 -
Paul van Vliet
10Een makelaar die met je mee denkt en je in het hele traject perfect blijft informeren per app, mail, of telefoon.
-
Tessa
10Wij hebben via Flaton een huis aangekocht en daarnaast een taxatie laten uitvoeren. De samenwerking was van begin tot eind zeer prettig. Professioneel, altijd goed bereikbaar en ze denken echt met je mee. We voelden ons goed begeleid gedurende het hele proces en alles werd duidelijk en vlot geregeld. Flaton heeft veel kennis in huis en altijd positief. Absoluut een aanrader!