Flaton Makelaars Taxateurs
"La agente inmobiliaria que lo hace un poco diferente."
Bij Flaton Makelaars Taxateurs staat uw voordeel centraal. Wij zorgen ervoor dat u altijd goed op de hoogte bent van de ontwikkelingen en bieden flexibiliteit bij het zoeken naar een oplossing. Onze korte lijnen binnen het bedrijf zorgen voor direct en persoonlijk contact, zodat u altijd weet waar u terechtkan. Door de nadruk op service en betrouwbaarheid zijn wij in staat om klanten te overtuigen van onze onderscheidende kwaliteit. Ons...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Vossenzoom 2
2643KL Pijnacker
€ 529.000 k.k.
€ 5.290/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Noordweg 1 a
2641AJ Pijnacker
€ 385.000 k.k.
€ 4.529/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 85 m²
- Área del lote
- 53 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Cort van der Lindenlaan 24
2641XN Pijnacker
€ 399.000 k.k.
€ 4.586/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 87 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Volkerak 46
2641SW Pijnacker
€ 539.000 k.k.
€ 5.085/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 106 m²
- Área del lote
- 121 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Zaan 1
2641SX Pijnacker
€ 825.000 k.k.
€ 5.935/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 139 m²
- Área del lote
- 327 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Overgauwseweg 75
2641ND Pijnacker
€ 1.200.000 k.k.
€ 7.059/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 170 m²
- Área del lote
- 1325 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (56)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
56 reseñas total
Funda
43 opiniones en Funda
13 reseñas en Google
-
Mina Krusemanstraat 16
9Het hele proces ging erg makkelijk en soepel, de verkoop is snel verlopen. Alles rond binnen 2 maanden!! Het contact was snel en duidelijk. Eric en het gehele team, bedankt voor de service.
-
Madelief 11
9Het traject liep, van kennismaking tot verkoop, helemaal vlekkeloos, dus kan Flaton van harte aanbevelen! Ook fijn wat betreft het kunnen whatsappen, dit schakelt makkelijke en laagdrempelig.
-
Madelief 34
9Het team van Flaton werkt proffesioneel, communiceren duidelijk, adequaat en vriendelijk. Kortom, een fijne samenwerking voor de verkoop van onze woning.
-
Seringenlaan 7
8Contact was goed . We werden goed op de hoogte gehouden bij alles wat er binnenkwam bij de makelaar. Zowel mijn broer als ik werden van het begin tot het einde in elk overleg betrokken
-
Joy
10 -
Nancy Bosma
10 -
Paul van Vliet
10Een makelaar die met je mee denkt en je in het hele traject perfect blijft informeren per app, mail, of telefoon.
-
Tessa
10Wij hebben via Flaton een huis aangekocht en daarnaast een taxatie laten uitvoeren. De samenwerking was van begin tot eind zeer prettig. Professioneel, altijd goed bereikbaar en ze denken echt met je mee. We voelden ons goed begeleid gedurende het hele proces en alles werd duidelijk en vlot geregeld. Flaton heeft veel kennis in huis en altijd positief. Absoluut een aanrader!