Flaton Makelaars Taxateurs
"Le courtier qui fait les choses de manière un peu différente."
Bij Flaton Makelaars Taxateurs staat uw voordeel centraal. Wij zorgen ervoor dat u altijd goed op de hoogte bent van de ontwikkelingen en bieden flexibiliteit bij het zoeken naar een oplossing. Onze korte lijnen binnen het bedrijf zorgen voor direct en persoonlijk contact, zodat u altijd weet waar u terechtkan. Door de nadruk op service en betrouwbaarheid zijn wij in staat om klanten te overtuigen van onze onderscheidende kwaliteit. Ons...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Vossenzoom 2
2643KL Pijnacker
€ 529.000 k.k.
€ 5.290/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Noordweg 1 a
2641AJ Pijnacker
€ 385.000 k.k.
€ 4.529/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 85 m²
- Superficie du terrain
- 53 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Cort van der Lindenlaan 24
2641XN Pijnacker
€ 399.000 k.k.
€ 4.586/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 87 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Volkerak 46
2641SW Pijnacker
€ 539.000 k.k.
€ 5.085/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 106 m²
- Superficie du terrain
- 121 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Zaan 1
2641SX Pijnacker
€ 825.000 k.k.
€ 5.935/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 139 m²
- Superficie du terrain
- 327 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Overgauwseweg 75
2641ND Pijnacker
€ 1.200.000 k.k.
€ 7.059/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 170 m²
- Superficie du terrain
- 1325 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (56)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
56 avis total
Funda
43 commentaires sur Funda
13 commentaires sur Google
-
Mina Krusemanstraat 16
9Het hele proces ging erg makkelijk en soepel, de verkoop is snel verlopen. Alles rond binnen 2 maanden!! Het contact was snel en duidelijk. Eric en het gehele team, bedankt voor de service.
-
Madelief 11
9Het traject liep, van kennismaking tot verkoop, helemaal vlekkeloos, dus kan Flaton van harte aanbevelen! Ook fijn wat betreft het kunnen whatsappen, dit schakelt makkelijke en laagdrempelig.
-
Madelief 34
9Het team van Flaton werkt proffesioneel, communiceren duidelijk, adequaat en vriendelijk. Kortom, een fijne samenwerking voor de verkoop van onze woning.
-
Seringenlaan 7
8Contact was goed . We werden goed op de hoogte gehouden bij alles wat er binnenkwam bij de makelaar. Zowel mijn broer als ik werden van het begin tot het einde in elk overleg betrokken
-
Joy
10 -
Nancy Bosma
10 -
Paul van Vliet
10Een makelaar die met je mee denkt en je in het hele traject perfect blijft informeren per app, mail, of telefoon.
-
Tessa
10Wij hebben via Flaton een huis aangekocht en daarnaast een taxatie laten uitvoeren. De samenwerking was van begin tot eind zeer prettig. Professioneel, altijd goed bereikbaar en ze denken echt met je mee. We voelden ons goed begeleid gedurende het hele proces en alles werd duidelijk en vlot geregeld. Flaton heeft veel kennis in huis en altijd positief. Absoluut een aanrader!