Tijn Maas Makelaardij
"Was auch immer Ihre Wohnwünsche sind, wir stehen Ihnen zur Verfügung"
Tijn Maas Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in Boxtel en de omgeving. Tijn Maas en Neeltje Bongertman werken samen als team om klanten te begeleiden bij de aankoop of verkoop van hun woning. Zij combineren ervaring op de bestaande markt met actieve betrokkenheid bij nieuwbouwprojecten en ontwikkelplannen in de regio. Met een sterke samenwerking met lokale gemeenten, projectontwikkelaars en hypotheekverst...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Baroniestraat 29
5281JB Boxtel
€ 537.500 k.k.
€ 3.759/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 143 m²
- Fläche des Grundstücks
- 225 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Lierenbout 35
5283AW Boxtel
€ 715.000 k.k.
€ 4.525/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 158 m²
- Fläche des Grundstücks
- 646 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
De Wagenmaker 2
5283MH Boxtel
€ 799.500 k.k.
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 171 m²
- Fläche des Grundstücks
- 610 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Prins Hendrikstraat 36 a
5281CM Boxtel
€ 945.000 k.k.
€ 3.553/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 266 m²
- Fläche des Grundstücks
- 450 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verfügbar
Hobbendonkseweg 20
5283HK Boxtel
€ 685.000 k.k.
€ 3.703/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 185 m²
- Fläche des Grundstücks
- 416 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
van Merheimstraat 18
5282NG Boxtel
€ 385.000 k.k.
€ 3.969/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 97 m²
- Fläche des Grundstücks
- 116 m²
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (105)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
105 Bewertungen insgesamt
Funda
43 Bewertungen auf Funda
62 Bewertungen bei Google
-
Croonpassage 24
9Mijn contact met makelaar Tijn Maas is zeer positief en volgens verwachting verlopen. Goed bereikbaar en geen tijdsdruk.
-
Looiershof 21
10Alles was goed geregeld. Uitstekend kennis van zaken. Goede service. Snelle reactie als we vragen hadden. Vriendelijk.
-
Oude Dijk 65
8Duidelijk in communicatie, prettig in het contact, geeft eerlijk advies en komt zijn afspraken na.
-
Oude Dijk 39
9Prettige no nonsense makelaar. Duidelijk in de communicatie en adviezen. Kortom zijn werk goed gedaan.
-
Rosenhofstraat 36
9Duidelijke en prettige communicatie door Tijn Maas. Prima bereikbaarheid. Goed advies, voelt vertrouwd en kundig.
-
De Volder 25
10De contacten met de makelaar Tijn Maas verliepen helemaal naar wens. Wij zijn zeer tevreden hoe wij met elkaar zijn om gegaan ,en hoe Tijn het voor ons geregeld heeft . Daarom beveel ik eenieder Tij Maas ook aan
-
Molenpad 20
93x een 9. Bijna perfect... Wat een onzin dat ik hier zoveel 'letters' voor moet gebruiken. 'Bijna perfect' lijkt me duidelijk, toch?
-
Stationsplein 4
10Übersetzt durch KITijn Maas gibt eine sehr angenehme, kompetente mit realistischer Preisgestaltung. Wir haben ihn bereits 5 x eingeschaltet und es verlief sich immer flüssig und prima.
-
De Mulder 1
9Übersetzt durch KISehr guter Kontakt. Kurze Linien, wodurch alles reibungslos ablief. Schnelle Reaktion auf Fragen. Ich würde jeden empfehlen.