Tijn Maas Makelaardij
"Wat uw woonwensen ook zijn, wij staan voor u klaar"
Tijn Maas Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in Boxtel en de omgeving. Tijn Maas en Neeltje Bongertman werken samen als team om klanten te begeleiden bij de aankoop of verkoop van hun woning. Zij combineren ervaring op de bestaande markt met actieve betrokkenheid bij nieuwbouwprojecten en ontwikkelplannen in de regio. Met een sterke samenwerking met lokale gemeenten, projectontwikkelaars en hypotheekverst...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Baroniestraat 29
5281JB Boxtel
€ 537.500 k.k.
€ 3.759/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 225 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Lierenbout 35
5283AW Boxtel
€ 715.000 k.k.
€ 4.525/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 158 m²
- Perceeloppervlakte
- 646 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
De Wagenmaker 2
5283MH Boxtel
€ 799.500 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 171 m²
- Perceeloppervlakte
- 610 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Prins Hendrikstraat 36 a
5281CM Boxtel
€ 945.000 k.k.
€ 3.553/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 266 m²
- Perceeloppervlakte
- 450 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Hobbendonkseweg 20
5283HK Boxtel
€ 685.000 k.k.
€ 3.703/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 185 m²
- Perceeloppervlakte
- 416 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
van Merheimstraat 18
5282NG Boxtel
€ 385.000 k.k.
€ 3.969/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 116 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (105)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
105 reviews totaal
Funda
43 reviews op Funda
62 reviews op Google
-
Croonpassage 24
9Mijn contact met makelaar Tijn Maas is zeer positief en volgens verwachting verlopen. Goed bereikbaar en geen tijdsdruk.
-
Looiershof 21
10Alles was goed geregeld. Uitstekend kennis van zaken. Goede service. Snelle reactie als we vragen hadden. Vriendelijk.
-
Oude Dijk 65
8Duidelijk in communicatie, prettig in het contact, geeft eerlijk advies en komt zijn afspraken na.
-
Oude Dijk 39
9Prettige no nonsense makelaar. Duidelijk in de communicatie en adviezen. Kortom zijn werk goed gedaan.
-
Rosenhofstraat 36
9Duidelijke en prettige communicatie door Tijn Maas. Prima bereikbaarheid. Goed advies, voelt vertrouwd en kundig.
-
De Volder 25
10De contacten met de makelaar Tijn Maas verliepen helemaal naar wens. Wij zijn zeer tevreden hoe wij met elkaar zijn om gegaan ,en hoe Tijn het voor ons geregeld heeft . Daarom beveel ik eenieder Tij Maas ook aan
-
Molenpad 20
93x een 9. Bijna perfect... Wat een onzin dat ik hier zoveel 'letters' voor moet gebruiken. 'Bijna perfect' lijkt me duidelijk, toch?
-
Stationsplein 4
10Tijn Maas geeft een hele prettige, deskundige met reële bepaling van de verkoopprijs. Wij hebben hem al 5 x ingeschakeld en altijd verliep het vlot en prima.
-
De Mulder 1
9Heel goed contact. Korte lijntjes waardoor alles vlot verliep. Snelle reactie op vragen. Zou ik iedereen aanbevelen.