Ascoba makelaardij VOF
"(T)uis in Nordholland"
In ons poldergebied is makelen niet alleen een beroep, maar ook een passie. Wij zijn diep verbonden met de regio en begrijpen de waarde van het landschap, de geschiedenis en de mensen die hier wonen. Onze kantoor is al meer dan 25 jaar actief in Graft-De Rijp, Waterland, Beemster en Schermerland. Wij staan voor kwaliteit, betrouwbaarheid en deskundigheid, met een NVM-registerinschrijving en beëdiging die uw vertrouwen rechtvaardigen. On...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Edammerstraat 52
1023VC Amsterdam
€ 585.000 k.k.
€ 9.000/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 65 m²
- Fläche des Grundstücks
- 55 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Aggelenstraat 12
1483TA De Rijp
€ 455.000 k.k.
€ 3.792/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 120 m²
- Fläche des Grundstücks
- 146 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Noordervaart 180
1841JD Stompetoren
€ 950.000 k.k.
€ 6.129/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 155 m²
- Fläche des Grundstücks
- 2105 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Oosteinde 51
1483AC De Rijp
€ 485.000 k.k.
€ 4.217/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 115 m²
- Fläche des Grundstücks
- 100 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Lange Weide 41 A
1631DK Oudendijk
€ 795.000 k.k.
€ 6.310/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 126 m²
- Fläche des Grundstücks
- 547 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Driekoningenhof 68
1483XS De Rijp
€ 425.000 k.k.
€ 3.571/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 119 m²
- Fläche des Grundstücks
- 136 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (33)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
33 Bewertungen insgesamt
Funda
24 Bewertungen auf Funda
9 Bewertungen bei Google
-
Jan Cornelisz. Rijpstraat 10
9prima contact met makelaar, kent als lokaal bedrijf de markt tot in detail. Goede begeleiding en tevreden over het proces.
-
Heikeshof 30
10Het contact met de makelaar verliep heel erg prettig. Hij heeft echt de tijd voor me genomen en ons heel erg goed geadviseerd over de verkoopwaarde en verkoop mogelijkheden van het huis. En groot voordeel was, dat de makelaar het dorp en de buurt goed kent. Ik zou deze makelaar zeker aanbevelen.
-
Grote Dam 1
10Ascoba heeft ons goed begeleid tijdens het verkoopproces. De foto’s en drone beelden waren super mooi en de omschrijving van het pand was erg waardevol. Ascoba heeft kennis van de lokale markt en is open en transparant.
-
Boeijerstraat 122
9Übersetzt durch KIFein und flüssiger Kontakt, wir fühlen uns wohl, sowohl Kauf als auch Verkauf! Wir empfehlen diesen Makler.
-
Heikeshof 21
8Übersetzt durch KIDer Kontakt verlief positiv, manchmal stellte ich selbst Fragen, aber die Reaktionen waren sehr schnell. Praktische Maklerin ohne Poesepas.
-
Hogeweg 22
10Übersetzt durch KIKontakt ist flüssig. Denkt mit und gibt prima Beratung. Achtet sorgfältig auf die Qualitäten und mögliche Mängel des neuen Hauses. Dank dem guten Rat war unser Angebot sofort erfolgreich!
-
Jisperweg 86
10Übersetzt durch KIDer Makler ist sehr deutlich und geduldig bei der Erklärung von Dingen. Sie sind sehr hilfsbereit beim Herausfinden der verschiedenen Möglichkeiten.