Bos Makelaars
"Persönlich, engagiert und vertraut"
Bos Makelaars in Wormerveer staat al meer dan 50 jaar bekend als een echte familiebedrijf dat mensen begeleidt bij de belangrijkste stappen in hun leven: het kopen of verkopen van een woning. Onze kleinschalige werkwijze zorgt ervoor dat persoonlijke aandacht geen belofte is, maar de kern van alles wat we doen. Bij ons ben je niet gewoon een klant; we nemen de tijd om jou écht te leren kennen, luisteren naar je wensen en denken mee. Of...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Kattenlaan 66
1054KA Amsterdam
€ 1.445.000 k.k.
€ 9.507/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 152 m²
- Fläche des Grundstücks
- 65 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Unterbreitung
Willem de Zwijgerlaan 76 3
1056JT Amsterdam
€ 495.000 k.k.
€ 8.839/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 56 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Bestellt
Zonnedauwstraat 10
1531SM Wormer
€ 900.000 k.k.
€ 6.206/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 145 m²
- Fläche des Grundstücks
- 634 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Polanenstraat 70 A
1013WB Amsterdam
€ 449.000 k.k.
€ 8.472/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 53 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Maurice Chevalierstraat 15
1311HA Almere
€ 519.000 k.k.
€ 4.254/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 122 m²
- Fläche des Grundstücks
- 315 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Bestellt
Florastraat 87
1531TB Wormer
€ 375.000 k.k.
€ 5.281/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 71 m²
- Fläche des Grundstücks
- 132 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (22)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
22 Bewertungen insgesamt
Funda
13 Bewertungen auf Funda
9 Bewertungen bei Google
-
Zonnedauwstraat 10
10Ons contact met makelaardij Bos was van het begin af aan uitstekend. Klaas is een serieuze en aimabele makelaar die zijn vak goed verstaat. Die "onze" zaak perfect aanvoelde. Snel kon schakelen om ons in korte tijd goed van advies te dienen.
-
Een funda gebruiker
10Klaas is een heel prettige makelaar om mee samen te werken. Hij verstaat zijn vak; geeft goede adviezen, luistert nauwkeurig naar de wensen van zijn klant, doet aan verwachtingsmanagement, is rustig en betrouwbaar, communiceert prettig. Bedankt Klaas!
-
Bickerslaan 11
10Topkantoor met een sublieme service. Overal wordt aangedacht. Snelle reactie op vragen of opmerkingen
-
Breestraat 81
9Übersetzt durch KIEin fähiger Makler mit Wissen über die Zaanstreek. Ruhevolle Begleitung. Wisst, was in der Innenmärkte spielt.
-
Dr. C.W.H. van Raaltenpark 5
9Übersetzt durch KIWir kannten den Vater der Brüder Bos. Sie handeln nicht anders als ihr Vater, sie verkaufen keine Luftschlösser und leere Versprechungen. Über Klaas konnten wir erfolgreich aus dem Ausland bieten. Klaas hatte eine gute Strategie ausgearbeitet. Klaas ist serviceorientiert.
-
Lagedijk 13 A
10Übersetzt durch KIWas für ein schöner Makler! Klaas und Henny haben den Verkaufsprozess ausgezeichnet begleitet. Klare Kommunikation, wir wurden stets zeitnah und kompetent informiert. Viel persönlichen Kontakt mit beiden gehabt und sie nehmen sich alle Zeit für Beratung und Fragen. Kurz gesagt: exzellenter Service. Vielen Dank, Klaas und Henny.