Bos Makelaars
"Persoonlijk, betrokken en vertrouwd"
Bos Makelaars in Wormerveer staat al meer dan 50 jaar bekend als een echte familiebedrijf dat mensen begeleidt bij de belangrijkste stappen in hun leven: het kopen of verkopen van een woning. Onze kleinschalige werkwijze zorgt ervoor dat persoonlijke aandacht geen belofte is, maar de kern van alles wat we doen. Bij ons ben je niet gewoon een klant; we nemen de tijd om jou écht te leren kennen, luisteren naar je wensen en denken mee. Of...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kattenlaan 66
1054KA Amsterdam
€ 1.445.000 k.k.
€ 9.507/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 152 m²
- Perceeloppervlakte
- 65 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Willem de Zwijgerlaan 76 3
1056JT Amsterdam
€ 495.000 k.k.
€ 8.839/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 56 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Zonnedauwstraat 10
1531SM Wormer
€ 900.000 k.k.
€ 6.206/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 634 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Polanenstraat 70 A
1013WB Amsterdam
€ 449.000 k.k.
€ 8.472/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 53 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht onder voorbehoud
Maurice Chevalierstraat 15
1311HA Almere
€ 519.000 k.k.
€ 4.254/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 315 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Florastraat 87
1531TB Wormer
€ 375.000 k.k.
€ 5.281/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 71 m²
- Perceeloppervlakte
- 132 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (22)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
22 reviews totaal
Funda
13 reviews op Funda
9 reviews op Google
-
Zonnedauwstraat 10
10Ons contact met makelaardij Bos was van het begin af aan uitstekend. Klaas is een serieuze en aimabele makelaar die zijn vak goed verstaat. Die "onze" zaak perfect aanvoelde. Snel kon schakelen om ons in korte tijd goed van advies te dienen.
-
Een funda gebruiker
10Klaas is een heel prettige makelaar om mee samen te werken. Hij verstaat zijn vak; geeft goede adviezen, luistert nauwkeurig naar de wensen van zijn klant, doet aan verwachtingsmanagement, is rustig en betrouwbaar, communiceert prettig. Bedankt Klaas!
-
Bickerslaan 11
10Topkantoor met een sublieme service. Overal wordt aangedacht. Snelle reactie op vragen of opmerkingen
-
Breestraat 81
9Een bekwaamheid makelaar kennis van de Zaanstreek. Rustige begeleiding. Weet wat er speelt inner markt
-
Dr. C.W.H. van Raaltenpark 5
9Wij kenden de vader van de gebroeders Bos. Zij doen het niet anders dan hun vader, ze verkopen geen luchtkastelen en mooie praatjes. Via Klaas hebben we vanuit het buitenland succesvol kunnen bieden. Klaas had een goede strategie uitgezet. Klaas is servicegericht.
-
Lagedijk 13 A
10Wat een fijne makelaar! Klaas en Henny hebben het verkoopproces uitstekend begeleid. Heldere communicatie, wij werden steeds tijdig en deskundig op de hoogte gehouden. Veel persoonlijk contact gehad met beiden en ze nemen alle tijd voor advies en vragen. Kortom uitstekende service. Veel dank Klaas en Henny.