De Koning makelaars (NVM & ERA)
"Wohn(st)träume verwirklichen"
Bij De Koning makelaars in Gouda helpen we u graag bij de verkoop of aankoop van uw woning. Wij luisteren naar uw wensen en helpen u daarop gericht verder. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige woning wilt verkopen, wij staan voor u klaar met persoonlijke begeleiding. Onze kennis van de regio Gouda en omliggende gemeenten zorgt voor een gerichte aanpak. Wij zijn actief in Gouda, Waddinxveen, Reeuwijk, Gouderak, Moordrec...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Koningin Wilhelminaweg 28
2802HN Gouda
€ 315.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 56 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Lethmaetstraat 40
2802KC Gouda
€ 225.000 k.k.
€ 3.082/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 73 m²
- Fläche des Grundstücks
- 149 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Veerstalblok 47
2831BT Gouderak
€ 995.000 k.k.
€ 3.528/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 282 m²
- Fläche des Grundstücks
- 3578 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Unterbreitung
Messenmakerssteegje 11
2801WJ Gouda
€ 550.000 k.k.
€ 4.741/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 116 m²
- Fläche des Grundstücks
- 91 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Anna van Hensbeeksingel 95
2803LR Gouda
€ 315.000 k.k.
€ 4.500/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 70 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Unterbreitung
Heemraadslag 30
2805DP Gouda
€ 500.000 k.k.
€ 3.937/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 127 m²
- Fläche des Grundstücks
- 127 m²
- Schlafzimmer
- 5
Bewertungen (61)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
61 Bewertungen insgesamt
Funda
34 Bewertungen auf Funda
27 Bewertungen bei Google
-
Julia Hoekstra
10We zijn goed en professioneel geholpen!
-
Nansenstraat 8
9Het contact met de aankoopmakelaar verliep laagdrempelig, vriendelijk en professioneel. We zijn van goed advies voorzien voor het doen van een bod, en makelaar heeft zeker geholpen te voorkomen dat wij een te hoog bedrag boden op het aangekochte huis,
-
Haastenburg 24
9De contacten waren heel goed. De makelaar die mij begeleiden heeft heel erg haar best gedaan waardoor alle zaken goed zijn geregeld. Ben hier heel blij mee. Als ik de Koning makelaars moet beoordelen krijgen ze een 9,8
-
Reewal 9
10Übersetzt durch KIDie Kommunikation mit dem Makler war gut. Wenn wir Fragen hatten, konnten wir eigentlich immer auf eine schnelle Reaktion zählen. Auch bei der weiteren Abwicklung des Kaufs haben wir deutlich gesehen, was der Mehrwert eines Immobilienmaklers ist.
-
Hans De Vries
10Vanaf het eerste kennismakingsgesprek tot en met de overdracht bij de notaris zijn wij uitstekend begeleid door Fabian van De Koning Makelaars bij de aankoop van onze nieuwe woning in Gouda. De communicatie was snel en helder, waardoor we altijd wisten waar we aan toe waren. Fabian nam ons stap voor stap mee door het gehele aankoopproces, bewaakte nauwkeurig alle deadlines en zorgde voor het tijdig delen van alle benodigde documenten. Dankzij zijn professionele en betrokken aanpak hebben wij het aankooptraject als zeer prettig ervaren.