De Koning makelaars (NVM & ERA)
"Woondromen waarmaken"
Bij De Koning makelaars in Gouda helpen we u graag bij de verkoop of aankoop van uw woning. Wij luisteren naar uw wensen en helpen u daarop gericht verder. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige woning wilt verkopen, wij staan voor u klaar met persoonlijke begeleiding. Onze kennis van de regio Gouda en omliggende gemeenten zorgt voor een gerichte aanpak. Wij zijn actief in Gouda, Waddinxveen, Reeuwijk, Gouderak, Moordrec...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Koningin Wilhelminaweg 28
2802HN Gouda
€ 315.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 56 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Lethmaetstraat 40
2802KC Gouda
€ 225.000 k.k.
€ 3.082/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- 149 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Veerstalblok 47
2831BT Gouderak
€ 995.000 k.k.
€ 3.528/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 282 m²
- Perceeloppervlakte
- 3578 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Onder bod
Messenmakerssteegje 11
2801WJ Gouda
€ 550.000 k.k.
€ 4.741/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 91 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Anna van Hensbeeksingel 95
2803LR Gouda
€ 315.000 k.k.
€ 4.500/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 70 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Onder bod
Heemraadslag 30
2805DP Gouda
€ 500.000 k.k.
€ 3.937/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 127 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (61)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
61 reviews totaal
Funda
34 reviews op Funda
27 reviews op Google
-
Julia Hoekstra
10We zijn goed en professioneel geholpen!
-
Nansenstraat 8
9Het contact met de aankoopmakelaar verliep laagdrempelig, vriendelijk en professioneel. We zijn van goed advies voorzien voor het doen van een bod, en makelaar heeft zeker geholpen te voorkomen dat wij een te hoog bedrag boden op het aangekochte huis,
-
Haastenburg 24
9De contacten waren heel goed. De makelaar die mij begeleiden heeft heel erg haar best gedaan waardoor alle zaken goed zijn geregeld. Ben hier heel blij mee. Als ik de Koning makelaars moet beoordelen krijgen ze een 9,8
-
Reewal 9
10Het contact met de makelaar was goed. Als wij vragen hadden, dan konden we eigenlijk altijd rekenen op een snelle reactie. Ook bij de verdere afwikkeling van de aankoop hebben we goed gezien wat de toegevoegde waarde is van een aankoopmakelaar.
-
Hans De Vries
10Vanaf het eerste kennismakingsgesprek tot en met de overdracht bij de notaris zijn wij uitstekend begeleid door Fabian van De Koning Makelaars bij de aankoop van onze nieuwe woning in Gouda. De communicatie was snel en helder, waardoor we altijd wisten waar we aan toe waren. Fabian nam ons stap voor stap mee door het gehele aankoopproces, bewaakte nauwkeurig alle deadlines en zorgde voor het tijdig delen van alle benodigde documenten. Dankzij zijn professionele en betrokken aanpak hebben wij het aankooptraject als zeer prettig ervaren.