Franks Makelaardij
Franks Makelaardij staat voor persoonlijke en gedreven dienstverlening in de regio rond Nieuwleusen. Vanuit onze basis zijn we actief in een breed werkgebied, waarin we de markt goed kennen en met aandacht voor elke klant benaderen. Wij helpen je op een vertrouwde manier bij het vinden van jouw droomhuis of het verkopen van je woning. Onze dienstverlening omvat zowel de verkoop als de aankoop van woningen. Wij leggen veel nadruk op een...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Snoekbaars 14
7711VT Nieuwleusen
€ 695.000 k.k.
€ 4.290/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 162 m²
- Fläche des Grundstücks
- 455 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Stekelbaars 15 C
7711VR Nieuwleusen
€ 475.000 k.k.
€ 4.095/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 116 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Unterbreitung
Bronforel 11
7711VV Nieuwleusen
€ 375.000 k.k.
€ 4.870/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 77 m²
- Fläche des Grundstücks
- 120 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Beentjesgravenland 4
7711VE Nieuwleusen
€ 475.000 k.k.
€ 4.130/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 115 m²
- Fläche des Grundstücks
- 270 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Bronforel 8
7711VV Nieuwleusen
€ 395.000 k.k.
€ 3.527/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 112 m²
- Fläche des Grundstücks
- 151 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verkauft
Vennenland 31
7711VG Nieuwleusen
€ 395.000 k.k.
€ 3.264/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 121 m²
- Fläche des Grundstücks
- 145 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (24)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
24 Bewertungen insgesamt
Funda
8 Bewertungen auf Funda
16 Bewertungen bei Google
-
Bjorn Keizer
10Kundige, vlotte en fijne makelaar!
-
Jochem
10Wij zijn heel tevreden over de zeer snelle verkoop van onze woning! Frank heeft een makkelijke communicatie en een fijne samenwerking.
-
Simone Zunnebeld
10Na 2 jaar zoeken naar een nieuwe woning, hebben we Frank voor de eerste keer meegenomen als aankoopmakelaar; en meteen met succes! Tegelijkertijd heeft Frank onze woning binnen 3 weken weten te verkopen. Frank stond altijd klaar voor onze vragen, gaf goede adviezen en onderscheid zich in het persoonlijke contact. Voor ons de beste keus. Nogmaals dank!
-
Weegbree 32
9Vlot, bondig en correct geholpen, houd je goed op de hoogte van het gehele verkoopproces welke volledig volgens verwachting ging.
-
yentl Siemons
10Heel blij met de hulp van Frank! We waren geen makkelijke klant voor Frank desondanks heeft hij ons heel goed geholpen als aankoopmakelaar. Professioneel, reageert snel op vragen en vriendelijk!
-
Erik Gunnink
10Franks Makelaardij, van aankoop tot verkoop word je goed begeleid. Luistert naar de wensen van de verkoper/ koper, en is thuis in de woning markt.
-
Tom Siccama
10Het huis snel verkocht via Frank. Kundig, gemoedelijk en houdt je goed op de hoogte vwb de gang van zaken. At is erg fijn.Mocht ik nog een huis (ver-)kopen, ga ik zeker naar Frank. Frank is geen "snelle makelaar", maar gewoon, oprecht, duidelijk en heeft verstand van de markt.