Franks Makelaardij
Frank Makelaardij ofrece un servicio personalizado y motivado en la región alrededor de Nieuwleusen. Desde nuestra base, estamos activos en un amplio área de trabajo, donde conocemos bien el mercado y nos acercamos a cada cliente con atención. Te ayudamos de manera confiable a encontrar tu casa soñada o vender tu vivienda. Nuestro servicio incluye tanto la venta como la compra de viviendas. Ponemos mucho énfasis en un enfoque personal y...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Snoekbaars 14
7711VT Nieuwleusen
€ 695.000 k.k.
€ 4.290/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 162 m²
- Área del lote
- 455 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Stekelbaars 15 C
7711VR Nieuwleusen
€ 475.000 k.k.
€ 4.095/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 116 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Bajo precio
Bronforel 11
7711VV Nieuwleusen
€ 375.000 k.k.
€ 4.870/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 77 m²
- Área del lote
- 120 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido bajo reserva
Beentjesgravenland 4
7711VE Nieuwleusen
€ 475.000 k.k.
€ 4.130/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 115 m²
- Área del lote
- 270 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
Bronforel 8
7711VV Nieuwleusen
€ 395.000 k.k.
€ 3.527/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 112 m²
- Área del lote
- 151 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Vendido
Vennenland 31
7711VG Nieuwleusen
€ 395.000 k.k.
€ 3.264/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 121 m²
- Área del lote
- 145 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (24)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
24 reseñas total
Funda
8 opiniones en Funda
16 reseñas en Google
-
Bjorn Keizer
10Kundige, vlotte en fijne makelaar!
-
Jochem
10Wij zijn heel tevreden over de zeer snelle verkoop van onze woning! Frank heeft een makkelijke communicatie en een fijne samenwerking.
-
Simone Zunnebeld
10Na 2 jaar zoeken naar een nieuwe woning, hebben we Frank voor de eerste keer meegenomen als aankoopmakelaar; en meteen met succes! Tegelijkertijd heeft Frank onze woning binnen 3 weken weten te verkopen. Frank stond altijd klaar voor onze vragen, gaf goede adviezen en onderscheid zich in het persoonlijke contact. Voor ons de beste keus. Nogmaals dank!
-
Weegbree 32
9Vlot, bondig en correct geholpen, houd je goed op de hoogte van het gehele verkoopproces welke volledig volgens verwachting ging.
-
yentl Siemons
10Heel blij met de hulp van Frank! We waren geen makkelijke klant voor Frank desondanks heeft hij ons heel goed geholpen als aankoopmakelaar. Professioneel, reageert snel op vragen en vriendelijk!
-
Erik Gunnink
10Franks Makelaardij, van aankoop tot verkoop word je goed begeleid. Luistert naar de wensen van de verkoper/ koper, en is thuis in de woning markt.
-
Tom Siccama
10Het huis snel verkocht via Frank. Kundig, gemoedelijk en houdt je goed op de hoogte vwb de gang van zaken. At is erg fijn.Mocht ik nog een huis (ver-)kopen, ga ik zeker naar Frank. Frank is geen "snelle makelaar", maar gewoon, oprecht, duidelijk en heeft verstand van de markt.