BOS Makelaardij
BOS Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Rotterdam. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we u bij het vinden of verkopen van uw ideale woning. Onze ervaring en toewijding zorgen voor een soepele en stressvrije transactie. Wij bieden een breed aanbod van woningen, van historische grachtenpanden tot moderne appartementen. Onze werkwijze is transparant, gedetailleerd en ge...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Sweelinckstraat 9
3131SK Vlaardingen
€ 349.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 91 m²
- Fläche des Grundstücks
- 116 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Bergselaan 384 A
3038CT Rotterdam
€ 380.000 k.k.
€ 4.000/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 95 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Houtstraat 20 B
3114NH Schiedam
€ 395.000 k.k.
€ 3.873/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 102 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Burgemeester Meineszlaan 99
3022BE Rotterdam
€ 399.500 k.k.
€ 4.439/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 90 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft
Ernest Groosmanplein 4
3071MN Rotterdam
€ 495.000 k.k.
€ 4.901/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 101 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Van Bosseplantsoen 7
3317PH Dordrecht
€ 300.000 k.k.
€ 3.093/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 97 m²
- Fläche des Grundstücks
- 156 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (16)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
16 Bewertungen insgesamt
Funda
15 Bewertungen auf Funda
1 Bewertungen bei Google
-
Ernest Groosmanplein 4
10Extremely professional. Our broker was always available, very flexible and kind. Highly recommended.
-
Aleidastraat 97
8Beste Eric, het contact en begeleiding was top! Ik raad het iedereen aan! Bedankt voor de moeite.
-
Filosofentuin 50
10Titel: Uitstekende service en zeer betrouwbaar! "Wij zijn ontzettend tevreden over BOS Makelaardij. Inmiddels hebben zij ons al voor de tweede en derde keer geholpen bij de aan- en verkoop van onze woningen. Het is een plezier om met dit kantoor samen te werken, en in het bijzonder met Irma Strijbosch. Haar expertise en persoonlijke aanpak stellen wij zeer op prijs. We zijn zelfs zo tevreden dat ik BOS Makelaardij onlangs heb aanbevolen aan mijn dochter, die inmiddels ook met …
-
Maashavenkade 169
10Wij hebben Irma als een zeer kundige en gedreven makelaar ervaren! Heeft ons overal van op de hoogte gehouden, was altijd bereikbaar en bovenal een ontzettend aardige en warme persoonlijkheid, Irma bedankt!!
-
Rotterdamsedijk 188 B
8Übersetzt durch KIGutes Kontakt, Ratschläge zu folgenden Verfahren. Richtlinien zum Schritt-für-Schritt-Plan und Bewertung, mit welchem potenziellen Käufer ins Wasser zu gehen und mit welchem nicht.
-
Karel Doormanstraat 388 D
10Übersetzt durch KIWir sind sehr zufrieden mit den Dienstleistungen von Bos Makelaardij und insbesondere mit der Art und Weise, wie Irma Strijbosch uns beim Verkauf begleitet hat. Immer schnell reagiert und aktiv mit dem Verkaufsdossier beschäftigt. Irma schätzte unserer Meinung nach hoch ein mit dem empfohlenen Kaufpreis, hatte aber die Marktsituation offenbar gut analysiert, und der endgültige Verkaufspreis wich hier nicht viel ab. Wir konnten unsere Wohnung gut und zeitnah verkaufen.