Van Santen Makelaars
"Mit den enthusiastischsten Kundenbewertungen!"
Mit mehr als 80 Jahren Erfahrung steht unser Maklerbüro für Zuverlässigkeit und Expertise. Wir sind begeistert von jeder Transaktion und streben danach, Ihre Erwartungen mit persönlicher Aufmerksamkeit und professioneller Dienstleistung zu verstärken. Unsere kundenzentrierte Herangehensweise garantiert eine maßgeschneiderte Lösung, bei der Ehrlichkeit und Transparenz im Vordergrund stehen. Ob Sie nun nach einem neuen Zuhause oder Geschä...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Walvisbaai 26
2904BM Capelle aan den IJssel
€ 500.000 k.k.
€ 4.098/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 122 m²
- Fläche des Grundstücks
- 142 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Lino 5
2907DH Capelle aan den IJssel
€ 499.000 k.k.
€ 3.642/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 137 m²
- Fläche des Grundstücks
- 105 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Marie van Eijsden-Vinkstraat 185
3066JB Rotterdam
€ 445.000 k.k.
€ 3.836/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 116 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Sterrekinderen erf 12
2907EC Capelle aan den IJssel
€ 480.000 k.k.
€ 4.324/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 111 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Stellingmolen 3
2906SH Capelle aan den IJssel
€ 695.000 k.k.
€ 4.187/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 166 m²
- Fläche des Grundstücks
- 229 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Brahmsstraat 129
2901JE Capelle aan den IJssel
€ 535.000 k.k.
€ 4.315/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 124 m²
- Fläche des Grundstücks
- 133 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (105)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
105 Bewertungen insgesamt
Funda
74 Bewertungen auf Funda
31 Bewertungen bei Google
-
Keerkring 151
10Fijne samenwerking met Marieke en haar team. Korte lijntjes en snelle reactie, ook de communicatie via whatsapp was fijn.
-
Wilgenhoek 84
10Ik kan Santen Makelaar van harte aanbevelen! Vanaf het eerste contact viel direct hun uitstekende marktkennis op. Ze wisten precies hoe mijn appartement gepositioneerd moest worden en kwamen met een doordachte, effectieve verkoopstrategie die echt het verschil maakte. Tijdens het hele proces heb ik hun professionaliteit in de onderhandelingen als bijzonder sterk ervaren. Ze hielden het hoofd koel, schakelden snel en zorgden ervoor dat het maximale resultaat werd behaald. Wat v…
-
Palermohof 11
9De communicatie liep soepel, vriendelijk, Bezichtigingen werden netjes verzorgt. Advies tijdens de verkoop verliep ook goed.
-
Ben Websterstraat 68
10huis verkopen maak je niet dagelijks mee. Ik ben zeer goed ondersteund en bijgestaan van A tot Z top ik ben zeer dankbaar en uiteraard tevreden.
-
Duikerlaan 342 K
10Deskundige en zeer prettige hulp bij de aankoop van ons appartement. Marieke en haar team zijn telefonisch en via whatsapp altijd bereikbaar, staan je met raad en daad terzijde en zijn allen erg prettig in de omgang.
-
De Genestetstraat 16
10Fijn en plezierig contact. Komen afspraken na. Doortastend. Deskundig. Werken samen met goede fotograaf.