Van Santen Makelaars
"Avec les avis clients les plus enthousiastes !"
Met meer dan 80 jaar ervaring staat ons makelaarskantoor voor betrouwbaarheid en expertise. Wij zijn enthousiast over elke transactie en streven ernaar om uw verwachtingen te versterken met persoonlijke aandacht en professionele dienstverlening. Onze klantgerichte aanpak garandeert een maatwerkbenadering, waarbij eerlijkheid en transparantie centraal staan. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of bedrijfsruimte, wij staan voor u kla...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Walvisbaai 26
2904BM Capelle aan den IJssel
€ 500.000 k.k.
€ 4.098/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- 142 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Lino 5
2907DH Capelle aan den IJssel
€ 499.000 k.k.
€ 3.642/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 137 m²
- Superficie du terrain
- 105 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Marie van Eijsden-Vinkstraat 185
3066JB Rotterdam
€ 445.000 k.k.
€ 3.836/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 116 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Sterrekinderen erf 12
2907EC Capelle aan den IJssel
€ 480.000 k.k.
€ 4.324/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 111 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Stellingmolen 3
2906SH Capelle aan den IJssel
€ 695.000 k.k.
€ 4.187/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 166 m²
- Superficie du terrain
- 229 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Brahmsstraat 129
2901JE Capelle aan den IJssel
€ 535.000 k.k.
€ 4.315/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 124 m²
- Superficie du terrain
- 133 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (105)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
105 avis total
Funda
74 commentaires sur Funda
31 commentaires sur Google
-
Keerkring 151
10Fijne samenwerking met Marieke en haar team. Korte lijntjes en snelle reactie, ook de communicatie via whatsapp was fijn.
-
Wilgenhoek 84
10Ik kan Santen Makelaar van harte aanbevelen! Vanaf het eerste contact viel direct hun uitstekende marktkennis op. Ze wisten precies hoe mijn appartement gepositioneerd moest worden en kwamen met een doordachte, effectieve verkoopstrategie die echt het verschil maakte. Tijdens het hele proces heb ik hun professionaliteit in de onderhandelingen als bijzonder sterk ervaren. Ze hielden het hoofd koel, schakelden snel en zorgden ervoor dat het maximale resultaat werd behaald. Wat v…
-
Palermohof 11
9De communicatie liep soepel, vriendelijk, Bezichtigingen werden netjes verzorgt. Advies tijdens de verkoop verliep ook goed.
-
Ben Websterstraat 68
10huis verkopen maak je niet dagelijks mee. Ik ben zeer goed ondersteund en bijgestaan van A tot Z top ik ben zeer dankbaar en uiteraard tevreden.
-
Duikerlaan 342 K
10Deskundige en zeer prettige hulp bij de aankoop van ons appartement. Marieke en haar team zijn telefonisch en via whatsapp altijd bereikbaar, staan je met raad en daad terzijde en zijn allen erg prettig in de omgang.
-
De Genestetstraat 16
10Fijn en plezierig contact. Komen afspraken na. Doortastend. Deskundig. Werken samen met goede fotograaf.