BOS Makelaardij
BOS Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Rotterdam. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we u bij het vinden of verkopen van uw ideale woning. Onze ervaring en toewijding zorgen voor een soepele en stressvrije transactie. Wij bieden een breed aanbod van woningen, van historische grachtenpanden tot moderne appartementen. Onze werkwijze is transparant, gedetailleerd en ge...
Current housing stock
-
- Available
Sweelinckstraat 9
3131SK Vlaardingen
€ 349.000 k.k.
CSave as favorite- Living area
- 91 m²
- Land area
- 116 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Bergselaan 384 A
3038CT Rotterdam
€ 380.000 k.k.
€ 4.000/m²
CSave as favorite- Living area
- 95 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Houtstraat 20 B
3114NH Schiedam
€ 395.000 k.k.
€ 3.873/m²
BSave as favorite- Living area
- 102 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Burgemeester Meineszlaan 99
3022BE Rotterdam
€ 399.500 k.k.
€ 4.439/m²
BSave as favorite- Living area
- 90 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold
Ernest Groosmanplein 4
3071MN Rotterdam
€ 495.000 k.k.
€ 4.901/m²
A+Save as favorite- Living area
- 101 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold subject to confirmation
Van Bosseplantsoen 7
3317PH Dordrecht
€ 300.000 k.k.
€ 3.093/m²
ESave as favorite- Living area
- 97 m²
- Land area
- 156 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (16)
Review platforms
BronscoresTotal score
16 total reviews
Funda
15 reviews on Funda
1 reviews on Google
-
Ernest Groosmanplein 4
10Extremely professional. Our broker was always available, very flexible and kind. Highly recommended.
-
Aleidastraat 97
8Beste Eric, het contact en begeleiding was top! Ik raad het iedereen aan! Bedankt voor de moeite.
-
Filosofentuin 50
10Titel: Uitstekende service en zeer betrouwbaar! "Wij zijn ontzettend tevreden over BOS Makelaardij. Inmiddels hebben zij ons al voor de tweede en derde keer geholpen bij de aan- en verkoop van onze woningen. Het is een plezier om met dit kantoor samen te werken, en in het bijzonder met Irma Strijbosch. Haar expertise en persoonlijke aanpak stellen wij zeer op prijs. We zijn zelfs zo tevreden dat ik BOS Makelaardij onlangs heb aanbevolen aan mijn dochter, die inmiddels ook met …
-
Maashavenkade 169
10Wij hebben Irma als een zeer kundige en gedreven makelaar ervaren! Heeft ons overal van op de hoogte gehouden, was altijd bereikbaar en bovenal een ontzettend aardige en warme persoonlijkheid, Irma bedankt!!
-
Rotterdamsedijk 188 B
8Translated by AIGood contact, advice on procedures to follow. Guidelines on the step-by-step plan and evaluation of which potential buyers to go into the water with and which not.
-
Karel Doormanstraat 388 D
10Translated by AIWe are very satisfied with the services of Bos Makelaardij and in particular with the way Irma Strijbosch guided us through the sale. Always responded quickly and actively involved with the sales file. Irma, in our opinion, set high with the recommended asking price, but clearly analyzed the market well and the final selling price did not deviate much from this. We were able to sell our apartment well and on time.