BOS Makelaardij
BOS Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Rotterdam. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we u bij het vinden of verkopen van uw ideale woning. Onze ervaring en toewijding zorgen voor een soepele en stressvrije transactie. Wij bieden een breed aanbod van woningen, van historische grachtenpanden tot moderne appartementen. Onze werkwijze is transparant, gedetailleerd en ge...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Sweelinckstraat 9
3131SK Vlaardingen
€ 349.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 91 m²
- Área del lote
- 116 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Bergselaan 384 A
3038CT Rotterdam
€ 380.000 k.k.
€ 4.000/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 95 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Houtstraat 20 B
3114NH Schiedam
€ 395.000 k.k.
€ 3.873/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 102 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Burgemeester Meineszlaan 99
3022BE Rotterdam
€ 399.500 k.k.
€ 4.439/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 90 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Ernest Groosmanplein 4
3071MN Rotterdam
€ 495.000 k.k.
€ 4.901/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 101 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido bajo reserva
Van Bosseplantsoen 7
3317PH Dordrecht
€ 300.000 k.k.
€ 3.093/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 97 m²
- Área del lote
- 156 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (16)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
16 reseñas total
Funda
15 opiniones en Funda
1 reseñas en Google
-
Ernest Groosmanplein 4
10Extremely professional. Our broker was always available, very flexible and kind. Highly recommended.
-
Aleidastraat 97
8Beste Eric, het contact en begeleiding was top! Ik raad het iedereen aan! Bedankt voor de moeite.
-
Filosofentuin 50
10Titel: Uitstekende service en zeer betrouwbaar! "Wij zijn ontzettend tevreden over BOS Makelaardij. Inmiddels hebben zij ons al voor de tweede en derde keer geholpen bij de aan- en verkoop van onze woningen. Het is een plezier om met dit kantoor samen te werken, en in het bijzonder met Irma Strijbosch. Haar expertise en persoonlijke aanpak stellen wij zeer op prijs. We zijn zelfs zo tevreden dat ik BOS Makelaardij onlangs heb aanbevolen aan mijn dochter, die inmiddels ook met …
-
Maashavenkade 169
10Wij hebben Irma als een zeer kundige en gedreven makelaar ervaren! Heeft ons overal van op de hoogte gehouden, was altijd bereikbaar en bovenal een ontzettend aardige en warme persoonlijkheid, Irma bedankt!!
-
Rotterdamsedijk 188 B
8Traducido por IABuen contacto, consejos sobre procedimientos a seguir. Guías sobre plan de pasos y evaluación con qué potencial comprador lanzar al agua y con cuál no.
-
Karel Doormanstraat 388 D
10Traducido por IAEstamos muy satisfechos con los servicios de Bos Makelaardij, en particular con la forma en que Irma Strijbosch nos ha acompañado durante la venta. Siempre respondiendo rápidamente y activamente trabajando en el dossier de venta. En nuestra opinión, Irma puso muy alto el precio recomendado, pero aparentemente había analizado bien el mercado y el precio final de venta no se desvió mucho de ello. Hemos podido vender nuestro apartamento bien y a tiempo.