PUUR* Makelaars Haarlem
"Spezialisten für Kauf und Verkauf in Haarlem"
Haarlem ist eine Stadt mit viel Charakter, in der jede Gegend ihre eigene einzigartige Stimmung hat. Unsere Makler kennen diese Gebiete von innen und sind in der Lage, Sie über die aktuellsten Entwicklungen zu informieren. Ob es um den Kauf oder Verkauf geht, wir sorgen dafür, dass Sie immer die besten Entscheidungen treffen. In einem Markt, der sich schnell verändert, ist es wichtig, mit Profis zu arbeiten, die über lokale Trends und M...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Nico Andriessenstraat 43 A 10
2033ZP Haarlem
€ 320.000 k.k.
€ 6.154/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 52 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Nico Andriessenstraat 43 A 16
2033ZP Haarlem
€ 320.000 k.k.
€ 6.038/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 53 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Tempeliersstraat 34 ZW
2012EE Haarlem
€ 350.000 k.k.
€ 4.545/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 77 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Spaarnwouderstraat 1
2011AA Haarlem
€ 400.000 k.k.
€ 7.843/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 51 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Westerhoutpark 20
2012JN Haarlem
€ 3.250.000 k.k.
€ 8.355/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 389 m²
- Fläche des Grundstücks
- 511 m²
- Schlafzimmer
- 7
-
- Verfügbar
Tweede Vooruitgangstraat 42
2032NJ Haarlem
€ 475.000 k.k.
€ 5.523/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 86 m²
- Fläche des Grundstücks
- 118 m²
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (139)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
139 Bewertungen insgesamt
Funda
69 Bewertungen auf Funda
70 Bewertungen bei Google
-
Julie-Marthe van den Broeke
10Super fijne ervaring met PUUR Makelaars bij de verkoop van mijn huis. Het contact was vanaf het begin persoonlijk en prettig en ik voelde mij echt goed geholpen in elke stap van het proces. Ze dachten mee, waren betrokken en namen veel zorgen uit handen. Heel blij met hoe alles is gegaan, ik zou dit top team zeker aanraden!
-
Tom
10Fantastisch geholpen door Marianne van PUUR makelaars. Wij hebben de aankoopbegeleiding als erg fijn ervaren door de oprechte persoonlijke betrokkenheid, pro-actieve houding en kundigheid. Hebben binnen een maand een woning kunnen vinden die aan al onze eisen voldoet!
-
Jan Nieuwenhuijzenstraat 32
10Kim helped us sell our home. She and the rest of the team at Puur were extremely professional. Very knowledgeable about the market, pricing strategies and welcoming potential buyers. We can highly recommend Puur.
-
Drakensteynstraat 22
9Makkelijk en open Goede kennis van de stad en de buurt van verkoop. Goed bereikbaar en goede communicatie
-
Koninginneweg 34
10Uitstekende communicatie. Helder prettig en vriendelijk. Kennis van de markt. Absoluut een aanrader als makelaar.
-
Schneevoogtstraat 1 ARD
9Een fijn team , goede onderlinge communicatie, waar wij met al onze vragen direct respons op kregen.
-
Wouwermanstraat 41 ZW