Hulsebosch Makelaardij b.v.
Hulsebosch Makelaardij is sinds meer dan 50 jaar actief op de woningmarkt en staat als oudste makelaarskantoor in het Westland bekend. Met een klein en hecht team zorgen wij voor een persoonlijke aanpak en flexibele werkwijze. Onze jarenlange ervaring met het Westland en de omgeving stelt ons in staat u uitstekend te adviseren bij de aan- of verkoop van uw woning. Bovendien zijn wij gespecialiseerd in bedrijfsonroerend goed, waaronder k...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Jan Barendselaan 195 A
2685BS Poeldijk
€ 575.000 k.k.
€ 4.873/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 118 m²
- Fläche des Grundstücks
- 154 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Zwartendijk 29
2681LN Monster
€ 1.195.000 k.k.
€ 5.064/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 236 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1015 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Emmastraat 84 A
2681RS Monster
€ 795.000 k.k.
€ 6.360/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 125 m²
- Fläche des Grundstücks
- 400 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Unterbreitung
Das 20
2693EN 's-Gravenzande
€ 639.000 k.k.
€ 4.630/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 138 m²
- Fläche des Grundstücks
- 108 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verkauft
Dovenetel 24
2671WL Naaldwijk
€ 495.000 k.k.
€ 3.928/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 126 m²
- Fläche des Grundstücks
- 129 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Noordkaper 15
2673CC Naaldwijk
€ 615.000 k.k.
€ 4.960/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 124 m²
- Fläche des Grundstücks
- 130 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (62)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
62 Bewertungen insgesamt
Funda
7 Bewertungen auf Funda
55 Bewertungen bei Google
-
Roxanne Koot
10Hele goede ervaring gehad. Geeft goede informatie en adviseren het juiste wat bij ons past.
-
saša Puklavec
10Zeer aan te bevelen makelaardij en assurantien, vriendelijk, bekwaam, open, transparant, duidelijk, behulpzaam. Met het verkopen van een huis tot het kopen van een huis daarin word men goed begeleid en met alles gaande weg goed op de hoogte gehouden. Ik ben zeer tevreden over Hulsebosch, hartstikke bedankt voor alles, ben super blij. Groeten Sas en Sen
-
John Damen
8 -
Kim H
10Fijn om hier een verzekeringspakket te hebben. Bij vragen of aanpassen pakket kan je altijd terecht voor vragen per mail of telefonisch of een op locatie gesprek en wordt er samen gekeken naar wat er past bij je als verzekeringspakket. Verder heb je hierbij ook geen werk met pakketen uitzoeken en prijzen vergelijken, dit wordt allemaal voor je gedaan. Ik heb hier al een heel wat jaren mijn verzekeringspakket lopen en altijd tevreden.
-
Alen Ha
2Uitermate onprofessioneel en amateuristisch. Communiceert helemaal niet met ons aankoopmakelaar die hem notabene heeft aangedragen. Zeer ontevreden met zijn houding. Mensen ga met een groot boog om dit bedrijf heen.
-
Tomatenlaan 6 K
9Hulsebosch is een ervaren makelaar. je krijgt heel snel antwoord op je app/mail. Ik zou deze makelaar zeker aanraden.