Steverink makelaars is een betrokken en full-service kantoor in Breda dat zich richt op persoonlijke, snelle en professionele dienstverlening. Wij werken actief in Breda, de omliggende dorpen en de grensstreek. Onze ervaring in zowel aankoop als verkoop van woningen maakt ons tot een betrouwbare partner bij de begeleiding van uw woonwens. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige woning wilt verkopen, wij staan voor u klaar...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Eendendonk 30
4907XS Oosterhout
€ 375.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 107 m²
- Fläche des Grundstücks
- 172 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Dorpstraat 19
4851CJ Ulvenhout
€ 1.050.000 k.k.
€ 4.907/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 214 m²
- Fläche des Grundstücks
- 627 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Klokkenberg 129
4836AZ Breda
€ 895.000 k.k.
€ 5.234/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 171 m²
- Fläche des Grundstücks
- 153 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Markweg 4 A
4856AC Strijbeek
€ 839.000 k.k.
€ 2.598/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 323 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1366 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Het Bolwerk 4
4811DR Breda
€ 898.000 k.k.
€ 4.468/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 201 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Mgr. Leijtenstraat 51
4817JA Breda
€ 495.000 k.k.
€ 5.000/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 99 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (74)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
74 Bewertungen insgesamt
Funda
48 Bewertungen auf Funda
26 Bewertungen bei Google
-
Leon Verhaar
10 -
Vossenlaar 42
10Super makelaar! Snelle communicatie, veel verstand van de huidige markt en vriendelijke medewerkers. Een aanrader voor als je wil aan- of verkopen!
-
Heuvel 5
10Dit is een hele fijne makelaar, deskundig, altijd te bereiken, goed overleg en uitstekend onderhandelaar. Wat ons betreft een makelaar om in te schakelen voor de verkoop van je huis.
-
EvG G.
10Super geholpen door Lars en zijn team bij onze verhuizing!
-
Job van den Bosch
10Zeer tevreden over de begeleiding van Steverink als aankoopmakelaar.
-
Frank de Moor
2Zijn totaal niet flexibel in tijden. Alleen op kantoortijden is het mogelijk om te bezichtigen en de arrogantie die word gevoerd. Ik wil het huis niet meer!!!
-
Bavelselaan 494
9Contact verliep prima. Bij vragen of onduidelijkheden werd er snel en adequaat gereageerd. Dus prima ervaring.
-
Ginnekenweg 7
10Het was weer een fijne ervaring. Heel prettig om via een groepsapp te communiceren en op de hoogte te zijn. Open en eerlijke communicatie. Bedankt weer voor de fijne samenwerking.
-
Jan Kooijman
10 -
Mozartlaan 30
9Geweldige makelaar: denkt mee, draagt aan, altijd bereikbaar, reageert snel, handelt adequaat. Kortom: top!
-
Galderseweg 48
10Bijzonder prettig contact; deskundig en persoonlijk! Snelle en professionele communicatie. Kortom: top!