Steverink makelaars is een betrokken en full-service kantoor in Breda dat zich richt op persoonlijke, snelle en professionele dienstverlening. Wij werken actief in Breda, de omliggende dorpen en de grensstreek. Onze ervaring in zowel aankoop als verkoop van woningen maakt ons tot een betrouwbare partner bij de begeleiding van uw woonwens. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige woning wilt verkopen, wij staan voor u klaar...
Current housing stock
-
- Available
Eendendonk 30
4907XS Oosterhout
€ 375.000 k.k.
CSave as favorite- Living area
- 107 m²
- Land area
- 172 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Dorpstraat 19
4851CJ Ulvenhout
€ 1.050.000 k.k.
€ 4.907/m²
CSave as favorite- Living area
- 214 m²
- Land area
- 627 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Klokkenberg 129
4836AZ Breda
€ 895.000 k.k.
€ 5.234/m²
A+Save as favorite- Living area
- 171 m²
- Land area
- 153 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Markweg 4 A
4856AC Strijbeek
€ 839.000 k.k.
€ 2.598/m²
BSave as favorite- Living area
- 323 m²
- Land area
- 1366 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Het Bolwerk 4
4811DR Breda
€ 898.000 k.k.
€ 4.468/m²
ASave as favorite- Living area
- 201 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Mgr. Leijtenstraat 51
4817JA Breda
€ 495.000 k.k.
€ 5.000/m²
ASave as favorite- Living area
- 99 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (74)
Review platforms
BronscoresTotal score
74 total reviews
Funda
48 reviews on Funda
26 reviews on Google
-
Leon Verhaar
10 -
Vossenlaar 42
10Translated by AISuper real estate agent! Quick communication, lots of knowledge about the current market and friendly staff. A must-recommend if you want to buy or sell!
-
Heuvel 5
10Dit is een hele fijne makelaar, deskundig, altijd te bereiken, goed overleg en uitstekend onderhandelaar. Wat ons betreft een makelaar om in te schakelen voor de verkoop van je huis.
-
EvG G.
10Super geholpen door Lars en zijn team bij onze verhuizing!
-
Job van den Bosch
10Zeer tevreden over de begeleiding van Steverink als aankoopmakelaar.
-
Frank de Moor
2Zijn totaal niet flexibel in tijden. Alleen op kantoortijden is het mogelijk om te bezichtigen en de arrogantie die word gevoerd. Ik wil het huis niet meer!!!
-
Bavelselaan 494
9Contact verliep prima. Bij vragen of onduidelijkheden werd er snel en adequaat gereageerd. Dus prima ervaring.
-
Ginnekenweg 7
10Het was weer een fijne ervaring. Heel prettig om via een groepsapp te communiceren en op de hoogte te zijn. Open en eerlijke communicatie. Bedankt weer voor de fijne samenwerking.
-
Jan Kooijman
10 -
Mozartlaan 30
9Geweldige makelaar: denkt mee, draagt aan, altijd bereikbaar, reageert snel, handelt adequaat. Kortom: top!
-
Galderseweg 48
10Bijzonder prettig contact; deskundig en persoonlijk! Snelle en professionele communicatie. Kortom: top!
-
St. Ignatiusstraat 48 B