Kiers Vastgoed - Makelaar in Amersfoort & Hoogland
"Dé makelaar voor Amersfoort & Hoogland"
Kiers Vastgoed is de makelaar van keuze in Amersfoort en Hoogland. Met jarenlange ervaring en een diepgaande kennis van de lokale markt, helpen wij u bij elke stap van het verkoop- of aankoopproces. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige woning wilt verkopen, wij zorgen voor een persoonlijke en professionele begeleiding. Onze specialisaties omvatten onder andere expat-advies en woningstyling, waardoor wij u helpen om uw...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
De Laatste Stuiver 3
3824DG Amersfoort
€ 500.000 k.k.
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 95 m²
- Fläche des Grundstücks
- 145 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Kolkrijst 46
3828EK Hoogland
€ 450.000 k.k.
€ 3.814/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 118 m²
- Fläche des Grundstücks
- 210 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Rietvoorn 32
3824JV Amersfoort
€ 515.000 k.k.
€ 3.902/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 132 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Zevenhuizerstraat 134
3828BH Hoogland
€ 895.000 k.k.
€ 6.439/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 139 m²
- Fläche des Grundstücks
- 663 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Ravelijn 12
3823AD Amersfoort
€ 650.000 k.k.
€ 4.194/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 155 m²
- Fläche des Grundstücks
- 140 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Gele Plomp 16
3824WK Amersfoort
€ 515.000 k.k.
€ 3.705/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 139 m²
- Fläche des Grundstücks
- 147 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (27)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
27 Bewertungen insgesamt
Funda
14 Bewertungen auf Funda
13 Bewertungen bei Google
-
Herenstraat 76
10Onze makelaar, Olaf Kiers, heeft ons getipt over de woning die we hebben gekocht. We waren aanvankelijk sceptisch omdat we een andere woning in hetzelfde complex al hadden gezien. Was schot in de roos! Ook in de zoektocht daaraan voorafgaand was hij heel behulpzaam en deskundig. Top!
-
Wilgenlaan 4
9Majelaar Olaf Kiers heeft een goede inschatting van de vraagprijs gemaakt en het verkoopproces naar wens snel georganiseerd. Prettige communicatie.
-
Slaagseweg 10
9Kiers heeft alles prima geregeld. Zeer vriendelijke mensen en kennis van de lokale markt. Het proces is prima verlopen en begeleid.
-
Zevenhuizerstraat 39
9Ik doe al jaren zaken met dit makelaarskantoor en heb uitstekende ervaringen met het kantoor. Goede begeleiding en zeer deskundig.
-
Kolkrijst 29
10Alles prima verlopen. We zijn goed geïnformeerd over het proces en goed op de hoogte gehouden. Hulp gekregen wanneer nodig.
-
Bergenboulevard 162
10Übersetzt durch KIRichard ist ein Top-Immobilienmakler, gute Kommunikation, was sehr wichtig ist und er ist sehr engagiert. Vielen Dank Richard, du hast uns super geholfen, unser Haus nach 23 Jahren zu verkaufen.
-
Olivierplaats 40
10Übersetzt durch KIIch bin seit Jahren bei Kiers und bin immer sehr zufrieden mit der Service, den sie anbieten. Sie kennen den Wohnungsmarkt sehr gut und sind professionell und kompetent.