Reimus Makelaardij
In Terheijden staat Reimus Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, helpen we zorgvuldig en doelgericht bij de verkoop of aankoop van uw woning. Onze belofte is om u te begeleiden met transparantie en expertise, zodat u zich volledig op uw doel kunt richten. We specialiseren ons in verkoop en aankoop, met een extra accent op woningstyling. Onze medewerkers zijn...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Raadhuisstraat 55
4844AB Terheijden
€ 425.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 101 m²
- Fläche des Grundstücks
- 110 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Raadhuisstraat 55
4844AB Terheijden
€ 445.000 k.k.
€ 4.406/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 101 m²
- Fläche des Grundstücks
- 110 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Ganzenweel 10
4844TJ Terheijden
€ 525.000 k.k.
€ 3.477/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 151 m²
- Fläche des Grundstücks
- 204 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Unterbreitung
Vierhoven 31
4844VA Terheijden
€ 460.000 k.k.
€ 3.740/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 123 m²
- Fläche des Grundstücks
- 245 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Unterbreitung
Zeggelaan 49
4844SC Terheijden
€ 389.000 k.k.
€ 3.242/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 120 m²
- Fläche des Grundstücks
- 174 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Unterbreitung
Zeggelaan 99
4844SC Terheijden
€ 550.000 k.k.
€ 3.793/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 145 m²
- Fläche des Grundstücks
- 232 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (37)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
37 Bewertungen insgesamt
Funda
17 Bewertungen auf Funda
20 Bewertungen bei Google
-
Buntlaar 24
9Het contact met reimus was prima. Altijd bereikbaar. Vriendelijk en beleefd voor zowel de koper als de verkoper.
-
Middenstip 17
9Jack & Mirjam hebben mij uitstekend geholpen met vragen en hun persoonlijke aanpak tijdens de verkoop. Erg tevreden en blij met hun begeleiding!
-
Flierstraat 24
10Fijn, persoonlijk en vanaf het eerste moment zeer betrokken bij het hele proces. Echt een aanrader voor mensen die hun huis willen verkopen.
-
Buitenerf 81
9Makelaar was eerlijk in advies en betrokkenheid. Heeft kennis van zaken. Komt afspraken na. Ik kan deze makelaar ten alle tijden aanbevelen.
-
Vliethof 44
8Het contact verliep heel soepel en aangenaam De afspraken werden goed afgehandeld Een goed makelaarskantoor om mee samen te werken
-
Middenstip 9
10Übersetzt durch KIWichtig für mich war, dass die Person – mit der du das Haus besprochen hast und der du alle besonderen, angenehmen, schönen Dinge über dein Zuhause erzählt hast – auch die Besichtigungen durchführt. Dadurch werden alle besonderen Punkte des Hauses, die du erwähnt hast, an potentielle Käufer weitergegeben. Auch die Unterstützung bei der Verkaufsreife des Objekts war schön! Gute Tipps erhalten über die Einrichtung und den Attraktivitätsaufbau der verschiedenen Räume für potenzielle...
-
Ravensnest 20
9Übersetzt durch KIKleine und persönliche Immobilienagentur. Ohne viel Schnickschnack, aber gute Fachkenntnisse. Angenehme Betreuung und gute Beratung.