Ideale Makelaar
"Der ideale Immobilienmakler ist bereits 5 Jahre schneller für Sie"
Als uw NVM-makelaar in Breda en Oosterhout bent u bij Ideale Makelaar aan het juiste adres voor de verkoop of aankoop van uw woning. Met meer dan 25 jaar ervaring op de regio’s woningmarkt geven wij persoonlijk en energiek advies, waarbij we goed naar u luisteren om uw wensen in vervulling te brengen. Wij zijn een klein kantoor met drie medewerkers, wat betekent dat u direct contact maakt met Brigitte, Ursela of Robbert. U hoeft geen gr...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Sint Antoniushof 118
4902RZ Oosterhout
€ 479.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 117 m²
- Fläche des Grundstücks
- 140 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Bredaseweg 33 C
4901KN Oosterhout
€ 300.000 k.k.
€ 4.167/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 72 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Schijfstraat 50
4847SM Teteringen
€ 645.000 k.k.
€ 4.778/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 135 m²
- Fläche des Grundstücks
- 314 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Lange Akker 151
4847KM Teteringen
€ 599.000 k.k.
€ 4.792/m²
A++++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 125 m²
- Fläche des Grundstücks
- 135 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Atalantahof 49
4904XR Oosterhout
€ 549.000 k.k.
€ 4.902/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 112 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Vinkstraat 26
4815AV Breda
€ 497.500 k.k.
€ 4.045/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 123 m²
- Fläche des Grundstücks
- 166 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (67)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
67 Bewertungen insgesamt
Funda
59 Bewertungen auf Funda
8 Bewertungen bei Google
-
Nonnenveld 535
10Deze makelaar heeft ervoor gezorgd dat wij snel deze woning konden kopen. Hij heeft met ons de bezichtiging gedaan , ons geadviseerd over het bod en de communicatie met de verkopende partij verzorgd . Binnen een dag bezichtiging , bod uitgebracht en geaccepteerd . Kan niet beter .
-
Turfsteker 12
10Heel fijn contact gehad, nam alle tijd en vriendelijk in de communicatie. Het was voor ons een verkoop met wat haken en ogen, maar hier hebben ze zich volop voor ingezet.
-
Rijksweg 179 B
9Fijn contact met de makelaar. Ze denkt mee, geeft verschillende opties, deed een goede markt analyse. Was ook betrokken bij het aankoopproces van de nieuwe woning. Biedt meerwaarde in het biedingsproces. Bij de verkoop kwam ze met een goede strategie.
-
Regentesseplein 7
10Absolute aanrader, verstand van zaken, zeer transparant en communicatief sterk. Hebben ons erg goed geholpen in de zoektocht naar ons nieuwe huis.
-
Sluijtershof 2
9Ter zake kundig. kent de "markt" goed. Bewaart de rust in een voor de verkoper heel spannende periode. Zegt wat hij doet en doet wat hij zegt. Geeft waar nodig tussentijds feedback (bijv. over opruimen van de woning). Maakt de verwachtingen over en weer bespreekbaar.
-
Schaepmanlaan 8
9Übersetzt durch KIWir sind unglaublich glücklich über die Begleitung dieses Maklers und blicken mit einem sehr guten Gefühl auf den gesamten Prozess zurück. Schon vom ersten Kontakt an fühlte es sich vertraut und persönlich an. Er nahm tatsächlich die Zeit, um unsere Situation und Wünsche kennenzulernen und war immer gut erreichbar für Fragen oder Gespräche. Was für uns den größten Unterschied machte, war, dass er nicht nur bei dem Verkauf beteiligt war, sondern auch aktiv mit uns nach einer neuen Wohnung gesucht hat. Er dachte mit, wir…