Ideale Makelaar
"Ideal Broker is already 5 years faster for you"
Als uw NVM-makelaar in Breda en Oosterhout bent u bij Ideale Makelaar aan het juiste adres voor de verkoop of aankoop van uw woning. Met meer dan 25 jaar ervaring op de regio’s woningmarkt geven wij persoonlijk en energiek advies, waarbij we goed naar u luisteren om uw wensen in vervulling te brengen. Wij zijn een klein kantoor met drie medewerkers, wat betekent dat u direct contact maakt met Brigitte, Ursela of Robbert. U hoeft geen gr...
Current housing stock
-
- Available
Sint Antoniushof 118
4902RZ Oosterhout
€ 479.000 k.k.
ASave as favorite- Living area
- 117 m²
- Land area
- 140 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Bredaseweg 33 C
4901KN Oosterhout
€ 300.000 k.k.
€ 4.167/m²
CSave as favorite- Living area
- 72 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Schijfstraat 50
4847SM Teteringen
€ 645.000 k.k.
€ 4.778/m²
CSave as favorite- Living area
- 135 m²
- Land area
- 314 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Lange Akker 151
4847KM Teteringen
€ 599.000 k.k.
€ 4.792/m²
A++++Save as favorite- Living area
- 125 m²
- Land area
- 135 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Atalantahof 49
4904XR Oosterhout
€ 549.000 k.k.
€ 4.902/m²
ASave as favorite- Living area
- 112 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Vinkstraat 26
4815AV Breda
€ 497.500 k.k.
€ 4.045/m²
ESave as favorite- Living area
- 123 m²
- Land area
- 166 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (67)
Review platforms
BronscoresTotal score
67 total reviews
Funda
59 reviews on Funda
8 reviews on Google
-
Nonnenveld 535
10Deze makelaar heeft ervoor gezorgd dat wij snel deze woning konden kopen. Hij heeft met ons de bezichtiging gedaan , ons geadviseerd over het bod en de communicatie met de verkopende partij verzorgd . Binnen een dag bezichtiging , bod uitgebracht en geaccepteerd . Kan niet beter .
-
Turfsteker 12
10Heel fijn contact gehad, nam alle tijd en vriendelijk in de communicatie. Het was voor ons een verkoop met wat haken en ogen, maar hier hebben ze zich volop voor ingezet.
-
Rijksweg 179 B
9Fijn contact met de makelaar. Ze denkt mee, geeft verschillende opties, deed een goede markt analyse. Was ook betrokken bij het aankoopproces van de nieuwe woning. Biedt meerwaarde in het biedingsproces. Bij de verkoop kwam ze met een goede strategie.
-
Regentesseplein 7
10Absolute aanrader, verstand van zaken, zeer transparant en communicatief sterk. Hebben ons erg goed geholpen in de zoektocht naar ons nieuwe huis.
-
Sluijtershof 2
9Ter zake kundig. kent de "markt" goed. Bewaart de rust in een voor de verkoper heel spannende periode. Zegt wat hij doet en doet wat hij zegt. Geeft waar nodig tussentijds feedback (bijv. over opruimen van de woning). Maakt de verwachtingen over en weer bespreekbaar.
-
Schaepmanlaan 8
9Translated by AIWe are extremely happy with the support of this real estate agent and look back on the entire process with a very good feeling. From the first contact it felt familiar and personal. He really took the time to get to know our situation and wishes and was always available for questions or discussions. What made the biggest difference for us, was that he was not only involved in the sale, but also actively searched with us for a new home. He thought along, we…