Willemars Wonen, jouw NVM makelaar voor Breda
"Persönlich, engagiert und mit Liebe zum Detail"
Als je woning wilt verkopen met persoonlijke aandacht, gedrevenheid en een oog voor detail, dan ben je bij Willemars Wonen aan het juiste adres. Ik help je met gratis stylingtips om je huis optimaal te presenteren, zodat de verkoopprijs maximaal kan zijn. Met één vast aanspreekpunt en korte communicatielijnen ben ik altijd voor je, ook in de avonduren of op weekends. Mijn aanpak is gericht op succesvolle verkoop en klanttevredenheid. Do...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Overakkerstraat 107 B1
4834XK Breda
€ 485.000 k.k.
€ 5.988/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 81 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Brigidastraat 24
4834WJ Breda
€ 45.000 k.k.
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- —
- Fläche des Grundstücks
- 20 m²
- Schlafzimmer
- —
-
- Verfügbar
Iepenbroek 3
4822XJ Breda
€ 575.000 k.k.
€ 3.571/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 161 m²
- Fläche des Grundstücks
- 247 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Unterbreitung
Kolfbaanstraat 14 A
4814CL Breda
€ 275.000 k.k.
€ 4.825/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 57 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Unterbreitung
Cijnsbroek 10
4822ZT Breda
€ 450.000 k.k.
€ 3.814/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 118 m²
- Fläche des Grundstücks
- 270 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Zomergemstraat 14
4826CW Breda
€ 350.000 k.k.
€ 4.667/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 75 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (113)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
113 Bewertungen insgesamt
Funda
30 Bewertungen auf Funda
83 Bewertungen bei Google
-
Esther Willems
10Willemars Wonen is een enthousiaste makelaar die graag meedenkt. Ze zit boordevol creatieve ideeën om het te verkopen huis zo aantrekkelijk mogelijk in de markt te brengen. Wij hebben haar dienst als zeer prettig ervaren!
-
Marconistraat 37
9Willemars is een enthousiaste makelaar die graag meedenkt. Ze zit boordevol creatieve ideeën om het te verkopen huis zo aantrekkelijk mogelijk in de markt te brengen. Wij hebben haar dienst als zeer prettig ervaren!
-
Rudie Seuters
10Corette weet waar ze over praat en helpt en begeleid je van begin tot het einde Mocht je twijfelen stop met zoeken en neem zsm contact met der op een super makelaar
-
Molstraat 25
10Een echte vakvrouw in hart en nieren. Snapt het vak heel goed ze heeft me perfect geholpen met het mee denken in verkoop. Mocht je twijfelen stop met zoeken en neem zsm contact met der op zij helpt je perfect
-
Casper Teulings
10Corette maakt waar wat ze zegt! Ze is realistisch en kundig, maar vooral een heel fijn mens. Ze denkt goed mee en komt altijd met een degelijk onderbouwd advies. Fijne combinatie van humor en ervaring.
-
Bertelsberg 91
10Corette heeft ons heel goed geholpen bij de verkoop van ons huis. Ze is prettig in de omgang, persoonlijk, mensgericht en staat altijd voor je klaar, ook buiten kantooruren. Heeft veel kennis jn huis.