Willemars Wonen, jouw NVM makelaar voor Breda
"Persoanelement, dynamique et avec un regard pour les details"
Als je woning wilt verkopen met persoonlijke aandacht, gedrevenheid en een oog voor detail, dan ben je bij Willemars Wonen aan het juiste adres. Ik help je met gratis stylingtips om je huis optimaal te presenteren, zodat de verkoopprijs maximaal kan zijn. Met één vast aanspreekpunt en korte communicatielijnen ben ik altijd voor je, ook in de avonduren of op weekends. Mijn aanpak is gericht op succesvolle verkoop en klanttevredenheid. Do...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Overakkerstraat 107 B1
4834XK Breda
€ 485.000 k.k.
€ 5.988/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 81 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Brigidastraat 24
4834WJ Breda
€ 45.000 k.k.
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- —
- Superficie du terrain
- 20 m²
- Chambres de coucher
- —
-
- Disponible
Iepenbroek 3
4822XJ Breda
€ 575.000 k.k.
€ 3.571/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 161 m²
- Superficie du terrain
- 247 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Sous réserve
Kolfbaanstraat 14 A
4814CL Breda
€ 275.000 k.k.
€ 4.825/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 57 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Sous réserve
Cijnsbroek 10
4822ZT Breda
€ 450.000 k.k.
€ 3.814/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 118 m²
- Superficie du terrain
- 270 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Zomergemstraat 14
4826CW Breda
€ 350.000 k.k.
€ 4.667/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 75 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (113)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
113 avis total
Funda
30 commentaires sur Funda
83 commentaires sur Google
-
Esther Willems
10Willemars Wonen is een enthousiaste makelaar die graag meedenkt. Ze zit boordevol creatieve ideeën om het te verkopen huis zo aantrekkelijk mogelijk in de markt te brengen. Wij hebben haar dienst als zeer prettig ervaren!
-
Marconistraat 37
9Willemars is een enthousiaste makelaar die graag meedenkt. Ze zit boordevol creatieve ideeën om het te verkopen huis zo aantrekkelijk mogelijk in de markt te brengen. Wij hebben haar dienst als zeer prettig ervaren!
-
Rudie Seuters
10Corette weet waar ze over praat en helpt en begeleid je van begin tot het einde Mocht je twijfelen stop met zoeken en neem zsm contact met der op een super makelaar
-
Molstraat 25
10Een echte vakvrouw in hart en nieren. Snapt het vak heel goed ze heeft me perfect geholpen met het mee denken in verkoop. Mocht je twijfelen stop met zoeken en neem zsm contact met der op zij helpt je perfect
-
Casper Teulings
10Corette maakt waar wat ze zegt! Ze is realistisch en kundig, maar vooral een heel fijn mens. Ze denkt goed mee en komt altijd met een degelijk onderbouwd advies. Fijne combinatie van humor en ervaring.
-
Bertelsberg 91
10Corette heeft ons heel goed geholpen bij de verkoop van ons huis. Ze is prettig in de omgang, persoonlijk, mensgericht en staat altijd voor je klaar, ook buiten kantooruren. Heeft veel kennis jn huis.