Vastgoedconsultancy van den Muijsenbergh
"Immobilier avec attention, Résultat avec passion"
In Breda staat een makelaar en taxateurkantoor bekend om een klantgerichte aanpak waarin persoonlijke aandacht en zorgvuldigheid centraal staan. Klanten worden bij elke transactie met professionaliteit en empathie begeleid, zodat hun wensen en behoeften in het beste mogelijke licht worden benaderd. De nadruk ligt op een transparante en betrouwbare werkwijze, waarbij elke stap van het proces met precisie wordt uitgevoerd. De ambitie om u...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Uranusweg 10
3255TS Oude-Tonge
€ 349.500 k.k.
€ 3.177/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 110 m²
- Superficie du terrain
- 116 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Molenstraat 40 A
4731HG Oudenbosch
€ 325.000 k.k.
€ 2.928/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 111 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
J.F. Kennedylaan 50
4811ET Breda
€ 690.000 k.k.
€ 4.964/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 139 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Molenstraat 40
4731HG Oudenbosch
€ 300.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 99 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Beekstraat 70
4814BM Breda
€ 350.000 k.k.
€ 4.545/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 77 m²
- Superficie du terrain
- 68 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Sous réserve
Nieuwstraat 36 D
4811WV Breda
€ 249.000 k.k.
€ 8.893/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 28 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (32)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
32 avis total
Funda
22 commentaires sur Funda
10 commentaires sur Google
-
Adriaan van Bergenstraat 104
10Contact verliep goed, bij vragen is hij altijd bereikbaar en geeft gevraagd en ongevraagd advies waar nodig
-
Wilderen 30
10Uitstekende makelaar met verstand van zijn vak. Was duidelijk in de communicatie en goed bereikbaar.
-
Jan David Zocherstraat 9
9Vanaf het eerste gesprek was Zito goed voorbereid en kwam hij met een duidelijke marktanalyse. Na ons akkoord om de woning via Vastgoedconsultancy Van den Muijsenbergh in de verkoop te zetten, verliep het hele proces erg soepel. De presentatie van de woning was uitstekend: professionele foto’s en video’s, en een aparte website met alle informatie voor potentiële kopers. Wij hebben de service als zeer prettig en volledig ervaren en kunnen Vastgoedconsultancy Van den Muijsenberg…
-
Wisselslag 16
10Traduit par l'IATrès belle expérience avec cet agent immobilier. Il est fiable, il tient ses rendez-vous et travaille de manière professionnelle. La communication s'est déroulée clairement et sans problème, ce qui a permis à l'ensemble du processus de rester fluide et clair. On sent qu'il prend son métier au sérieux et fait attention à ses clients. Un agent à recommander absolument pour ceux qui cherchent un agent immobilier compétent et impliqué.
-
Achillesstraat 89
10Traduit par l'IAZito est toujours disponible, réagit rapidement, donne de bons conseils et nous a bien accompagnés à la fois lors de l'achat et de la vente.