Vastgoedconsultancy van den Muijsenbergh
""Vastgoed met Aandacht, Resultaat met Passie""
In Breda staat een makelaar en taxateurkantoor bekend om een klantgerichte aanpak waarin persoonlijke aandacht en zorgvuldigheid centraal staan. Klanten worden bij elke transactie met professionaliteit en empathie begeleid, zodat hun wensen en behoeften in het beste mogelijke licht worden benaderd. De nadruk ligt op een transparante en betrouwbare werkwijze, waarbij elke stap van het proces met precisie wordt uitgevoerd. De ambitie om u...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Uranusweg 10
3255TS Oude-Tonge
€ 349.500 k.k.
€ 3.177/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 110 m²
- Área del lote
- 116 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Molenstraat 40 A
4731HG Oudenbosch
€ 325.000 k.k.
€ 2.928/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 111 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
J.F. Kennedylaan 50
4811ET Breda
€ 690.000 k.k.
€ 4.964/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 139 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
Molenstraat 40
4731HG Oudenbosch
€ 300.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 99 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
Beekstraat 70
4814BM Breda
€ 350.000 k.k.
€ 4.545/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 77 m²
- Área del lote
- 68 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Bajo precio
Nieuwstraat 36 D
4811WV Breda
€ 249.000 k.k.
€ 8.893/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 28 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
Reviews (32)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
32 reseñas total
Funda
22 opiniones en Funda
10 reseñas en Google
-
Adriaan van Bergenstraat 104
10Contact verliep goed, bij vragen is hij altijd bereikbaar en geeft gevraagd en ongevraagd advies waar nodig
-
Wilderen 30
10Uitstekende makelaar met verstand van zijn vak. Was duidelijk in de communicatie en goed bereikbaar.
-
Jan David Zocherstraat 9
9Vanaf het eerste gesprek was Zito goed voorbereid en kwam hij met een duidelijke marktanalyse. Na ons akkoord om de woning via Vastgoedconsultancy Van den Muijsenbergh in de verkoop te zetten, verliep het hele proces erg soepel. De presentatie van de woning was uitstekend: professionele foto’s en video’s, en een aparte website met alle informatie voor potentiële kopers. Wij hebben de service als zeer prettig en volledig ervaren en kunnen Vastgoedconsultancy Van den Muijsenberg…
-
Wisselslag 16
10Traducido por IAExperiencia muy agradable con este agente inmobiliario. Es confiable, cumple sus citas y trabaja de manera profesional. La comunicación fue clara y fluida, lo que mantuvo todo el proceso suave y claro. Se nota que toma su profesión en serio y tiene una visión clara del cliente. Definitivamente lo recomiendo para quienes buscan un agente inmobiliario competente y comprometido.
-
Achillesstraat 89
10Traducido por IAZito siempre ha estado disponible, responde rápidamente, da buenos consejos y nos ha acompañado bien tanto en la compra como en la venta.