TQ Makelaars Oosterhout
TQ Makelaars Oosterhout staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio Oosterhout. Wij combineren kennis van de lokale markt met een klantgerichte aanpak om u te helpen bij het kopen of verkopen van uw woning. Onze belofte is om u te begeleiden met transparantie en professionaliteit, zodat u zich op uw gemak voelt in elke stap van het proces. Wij bieden een breed aanbod aan makelaarsdiensten, van waardebepaling tot v...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Keermanslaan 61
4835GE Breda
€ 695.000 k.k.
€ 4.826/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 144 m²
- Área del lote
- 143 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Ampèrestraat 7
4904HP Oosterhout
€ 395.000 k.k.
€ 3.038/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 130 m²
- Área del lote
- 154 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Pruimboomsteeg 17
4901HP Oosterhout
€ 395.000 k.k.
€ 4.115/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 96 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Schapendries 104
4901HK Oosterhout
€ 275.000 k.k.
€ 4.435/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 62 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Willem van Boelrestraat 3
4827AG Breda
€ 369.000 k.k.
€ 3.181/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 116 m²
- Área del lote
- 113 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Chopinstraat 18
4904ND Oosterhout
€ 350.000 k.k.
€ 2.692/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 130 m²
- Área del lote
- 163 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (84)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
84 reseñas total
Funda
55 opiniones en Funda
29 reseñas en Google
-
Vinkenslag 20
10Alvorens de opdracht uit te zetten heb ik via een vergelijkingssite van Makelaars een voorselectie aangevraagd obv reviews en eindresultaten. Vervolgens gesprekken aangegaan met de 3 geselecteerden. Wat voor mij de doorslag was om de opdracht aan TQ te gunnen, was de wijze van aanpak en opbouw van deze aanpak en motivatie rondom de waardebepaling van dat moment. Ik ervoer een grondige voorbereiding en Joop was al zeer goed voorbereid tijdens de eerste kennismaking, had zich goed…
-
Prinses Amaliastraat 3
10Meedenkend, kennis van zaken, altijd bereikbaar en fijn in het contact. Weet precies hoe markt in elkaar steekt door uitgebreide kennis en is hierdoor de perfecte sparringspartner.
-
Papendonk 22
10Makelaar is Vriendelijk, duidelijk en snelle communicatie. Zeker een aanrader voor Oosterhout en omgeving.
-
Boterbloem 13
10Joop heeft ons uitstekend geholpen. Hij is echt een ervaren en deskundige makelaar. Hij is altijd eerlijk en oprecht, ook al is de boodschap lastig.
-
Saida El Maghroudi
10Joop is een fijne makelaar die goed communiceert en goed bereikbaar is. Hij heeft mijn huis verkocht en het hele proces heeft hij goed begeleid.
-
Arkendonk 60
10Het contact met Joop verliep naar wens, bereikbaarheid perfect ,of nam kort erna contact op, Ik ben zéér tevreden
-