Muneris Makelaardij
Muneris Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in de vastgoedwereld van Zeeland. In 's-Gravenpolder en omgeving helpen wij klanten met vertrouwen en transparantie bij de aankoop, verkoop of taxatie van hun woning. Wij luisteren naar uw wensen en zorgen voor maatwerkoplossingen die aansluiten bij de specifieke omstandigheden van uw situatie. Onze dienstverlening omvat verkoopbemiddeling, aankoopbemiddeling en...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Bouwen Ewoutstraat 24
4381PR Vlissingen
€ 270.000 k.k.
€ 2.269/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 119 m²
- Fläche des Grundstücks
- 79 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Seringestraat 11
4431DZ 's-Gravenpolder
€ 369.000 k.k.
€ 4.446/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 83 m²
- Fläche des Grundstücks
- 208 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Nieuweweg 36
4435AE Baarland
€ 350.000 k.k.
€ 4.217/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 83 m²
- Fläche des Grundstücks
- 445 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Fortrapastraat 58
4431BX 's-Gravenpolder
€ 399.000 k.k.
€ 3.325/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 120 m²
- Fläche des Grundstücks
- 248 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Ruisweg 14
4424MN Wemeldinge
€ 290.000 k.k.
€ 3.717/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 78 m²
- Fläche des Grundstücks
- 455 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Ligusterstraat 49
4431ED 's-Gravenpolder
€ 645.000 k.k.
€ 3.342/m²
A++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 193 m²
- Fläche des Grundstücks
- 530 m²
- Schlafzimmer
- 6
Bewertungen (24)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
24 Bewertungen insgesamt
24 Bewertungen bei Google
-
Bennie Van Dijk
10 -
M Haerkens
10Wij hebben de samenwerking met onze verkoopmakelaar als zeer prettig ervaren. Doordat het een eenmanszaak is, merk je meteen dat er veel persoonlijke aandacht is. Je hebt direct contact met dezelfde persoon, wat het hele verkoopproces een stuk duidelijker en prettiger maakt. Op vragen van ons als verkopers werd vrijwel altijd direct gereageerd. De communicatie was snel, duidelijk en betrokken. Het gaf ons veel vertrouwen dat hij altijd voor ons klaarstond en actief met ons meedacht. Kortom: een zeer fijne, persoonlijke en professionele begeleiding bij de verkoop van onze woning. Zeker een aanrader!
-
Jack Wijnands
10Übersetzt durch KIguter Verkaufsverlauf des Wohnungs dank Makler Muneris. Zudem angenehme Kommunikation bei Fragen.
-
Thomas Scheele
10Übersetzt durch KIWenn Sie einen Makler suchen, der leicht zugänglich ist und eine gute Kommunikation bietet, sollten Sie bei Muneris Makler sein! Der Kontakt erfolgt auf eine sehr feine, nette und respektvolle Weise. Ich kann jedem diese Makler empfehlen.
-
Ernst-Jan Scherrenburg
10Übersetzt durch KIGute Begleitung bei dem Kauf unseres neuen Hauses und der Verkauf unseres Hauses. Koos hat viel Wissen und denkt mit. Top!
-
Jan Minnaard
10Übersetzt durch KIWir hatten eine gute Erfahrung mit Koos als Makler. Sowohl bei der Verkauf unseres alten Hauses, als auch bei dem Kauf unseres neuen Hauses. Alles wurde für uns schnell und präzise geregelt.