Oudshoorn makelaardij
"Dein Traumhaus, unsere Leidenschaft!"
Wij zorgen ervoor dat uw woning of bedrijf snel en efficiënt in goede handen komt. Of het nu gaat om de verkoop, aankoop of huur van een woning, we staan voor u klaar met alles wat daarbij hoort. Onze makelaars zijn ervaren, gecertificeerd en lid van de NVM. Met meer dan 36 jaar ervaring in Leiden en omstreken, weten we hoe we het beste voor u kunnen zorgen. Onze klanten waarderen onze snelle werkwijze, duidelijke communicatie en persoo...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Oud Adeselaan 3
2375XA Rijpwetering
€ 750.000 k.k.
€ 5.597/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 134 m²
- Fläche des Grundstücks
- 847 m²
- Schlafzimmer
- 7
-
- Verfügbar
Merelstraat 136
2352VG Leiderdorp
€ 400.000 k.k.
€ 4.396/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 91 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
De Kwekerij 6
2396DC Koudekerk aan den Rijn
€ 695.000 k.k.
€ 5.148/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 135 m²
- Fläche des Grundstücks
- 202 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Boekhorsterweg 22 W2
2362AH Warmond
€ 198.000 k.k.
€ 4.180/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 50 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Bestellt
Morsweg 142 A
2332ER Leiden
€ 370.000 k.k.
€ 7.255/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 51 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft
Zijlsingel 75
2315KH Leiden
€ 450.000 k.k.
€ 6.338/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 71 m²
- Fläche des Grundstücks
- 85 m²
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (62)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
62 Bewertungen insgesamt
Funda
29 Bewertungen auf Funda
33 Bewertungen bei Google
-
Atlasvlinder 6
8Het contact liep goed met een opmerking: Toen de Voorbehoudsdatum m.b.t. de financiering verstreken was moest ik bellen om te vragen om Verkocht Onder Voorbehoud te wijzigen in Verkocht in de verkoopadvertentie op Funda
-
Coebelweg 159
10Top makelaar! …
-
Zijlsingel 80
10Een heel prettige en professionele makelaardij met heel vriendelijk personeel. Er werd snel en zorgvuldig gehandeld en bij vragen stond Francisca altijd paraat. We waren heel tevreden over de presentatie van onze woning en konden met alle vertrouwen het verkoopproces door. We werden geïnformeerd wanneer dat nodig was en verder werden we fijn ontzorgd. We hebben Oudshoorn makelaardij als heel deskundig en integer ervaren. Wij hadden niet beter kunnen wensen. Heel veel dank aan Sa…
-
Dorpsstraat 55
10Super fijn team! Vriendelijk, snelle reacties en altijd meedenken. Ook kritisch als het nodig is en dat heeft ervoor gezorgd dat we woningen waar we verliefd op waren, toch hebben laten schieten. We hebben een heerlijk plekje gevonden dankzij hun fantastische inzet. Echte aanrader!
-
Engelse Tuin 25
9Übersetzt durch KIWir haben Makler Oudshoorn zum dritten Mal beauftragt. Bianca und ihr Team haben erneut gute Arbeit geleistet.
-
Delftse Jaagpad 27
9Übersetzt durch KINach einigen Unannehmlichkeiten mit dem Move-System ist die Kommunikation gut in Gang gekommen durch das ganze Prozess.