Oudshoorn makelaardij
"Votre maison de rêve, notre passion !"
Wij zorgen ervoor dat uw woning of bedrijf snel en efficiënt in goede handen komt. Of het nu gaat om de verkoop, aankoop of huur van een woning, we staan voor u klaar met alles wat daarbij hoort. Onze makelaars zijn ervaren, gecertificeerd en lid van de NVM. Met meer dan 36 jaar ervaring in Leiden en omstreken, weten we hoe we het beste voor u kunnen zorgen. Onze klanten waarderen onze snelle werkwijze, duidelijke communicatie en persoo...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Oud Adeselaan 3
2375XA Rijpwetering
€ 750.000 k.k.
€ 5.597/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 134 m²
- Superficie du terrain
- 847 m²
- Chambres de coucher
- 7
-
- Disponible
Merelstraat 136
2352VG Leiderdorp
€ 400.000 k.k.
€ 4.396/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 91 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
De Kwekerij 6
2396DC Koudekerk aan den Rijn
€ 695.000 k.k.
€ 5.148/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 135 m²
- Superficie du terrain
- 202 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Boekhorsterweg 22 W2
2362AH Warmond
€ 198.000 k.k.
€ 4.180/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 50 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Acheter
Morsweg 142 A
2332ER Leiden
€ 370.000 k.k.
€ 7.255/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 51 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Zijlsingel 75
2315KH Leiden
€ 450.000 k.k.
€ 6.338/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 71 m²
- Superficie du terrain
- 85 m²
- Chambres de coucher
- 2
Avis (62)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
62 avis total
Funda
29 commentaires sur Funda
33 commentaires sur Google
-
Atlasvlinder 6
8Het contact liep goed met een opmerking: Toen de Voorbehoudsdatum m.b.t. de financiering verstreken was moest ik bellen om te vragen om Verkocht Onder Voorbehoud te wijzigen in Verkocht in de verkoopadvertentie op Funda
-
Coebelweg 159
10Top makelaar! …
-
Zijlsingel 80
10Een heel prettige en professionele makelaardij met heel vriendelijk personeel. Er werd snel en zorgvuldig gehandeld en bij vragen stond Francisca altijd paraat. We waren heel tevreden over de presentatie van onze woning en konden met alle vertrouwen het verkoopproces door. We werden geïnformeerd wanneer dat nodig was en verder werden we fijn ontzorgd. We hebben Oudshoorn makelaardij als heel deskundig en integer ervaren. Wij hadden niet beter kunnen wensen. Heel veel dank aan Sa…
-
Dorpsstraat 55
10Super fijn team! Vriendelijk, snelle reacties en altijd meedenken. Ook kritisch als het nodig is en dat heeft ervoor gezorgd dat we woningen waar we verliefd op waren, toch hebben laten schieten. We hebben een heerlijk plekje gevonden dankzij hun fantastische inzet. Echte aanrader!
-
Engelse Tuin 25
9Traduit par l'IAPour la troisième fois, nous avons fait appel à l'agence immobilière Oudshoorn. Bianca et son équipe ont à nouveau bien travaillé.
-
Delftse Jaagpad 27
9Traduit par l'IAAprès quelques difficultés avec le système Move, la communication s'est bien lancée à travers tout le processus.