Van Eijk Makelaardij
"Gemeinsam machen wir es wahr!"
Van Eijk Makelaardij staat bekend als een betrouwbaar en energiek kantoor dat zich met veel enthousiasme richt op de wisselhandel van woningen voor particulieren. In Den Haag en de omgeving zijn wij jarenlang actief geweest, met een focus op persoonlijke aandacht en doelgerichte hulp. Onze klanten staan centraal, wat zichtbaar is in de langdurige relaties die we opbouwen. Bij ons kunt u terecht voor de verkoop of aankoop van een woning,...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Aart van der Leeuwkade 27
2274KX Voorburg
€ 399.000 k.k.
€ 4.866/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 82 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Gerstkamp 262
2592CW Den Haag
€ 369.000 k.k.
€ 4.241/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 87 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Sir Winston Churchilllaan 190
2282JJ Rijswijk
€ 335.000 k.k.
€ 3.018/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 111 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Weidevogellaan 8
2496HK Den Haag
€ 395.000 k.k.
€ 4.877/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 81 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Ieplaan 66
2565LN Den Haag
€ 1.275.000 k.k.
€ 5.592/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 228 m²
- Fläche des Grundstücks
- 141 m²
- Schlafzimmer
- 7
-
- Unterbreitung
Sir Winston Churchilllaan 370 F301
2285SJ Rijswijk
€ 795.000 k.k.
€ 4.732/m²
A++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 168 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (98)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
98 Bewertungen insgesamt
Funda
85 Bewertungen auf Funda
13 Bewertungen bei Google
-
Cederstraat 140
10Het contact met de makelaar verliep goed. We kennen haar van de aankoop van onze huidige woning. Goed bereikbaar en denkt mee
-
Valkenboskade 233
9Contact met de makelaar was goed. We hadden een aantal bezichtigingen in 2 dagen. Dit was perfect ivm drukke banen en kinderen. De makelaar heeft de verkoop goed verzorgd en advies gegeven.
-
Mient 160
9Prima makelaar met veel kennis. Goede aankoop en erg blij met resultaat. Bedankt voor alles. Zeker aan te raden
-
Hortensiastraat 90
10Jeannet is een enthousiaste en betrokken makelaar. Mede dankzij haar goede strategie en advies en doortastendheid was het bij ons in 1x raak en hebben we heel snel de perfecte woning gevonden! Van harte aanbevolen.
-
Jack Harris
10Übersetzt durch KIWir hatten eine fantastische Erfahrung, Tjade war unglaublich hilfsbereit. Ohne ihn wäre es nicht möglich gewesen und wir sind sehr zufrieden mit unserer Wohnung. Jeder, den ich bei Van Eijk getroffen/gesprochen habe, war freundlich, hilfsbereit und gastfreundlich.
-
Lopikstraat 7
10Snel en efficiënt. Goede terugkoppeling en erg vriendelijk in de overleggen. Kort en daadkrachtig en geven het volste vertrouwen als er toch een hobbel op de weg blijkt te zijn.
-
Verheullaan 2
10Ik had goed contact met de makelaar, hij hield mij goed op de hoogte van de vorderingen. Ik heb de afgelopen jaren al vaker met dit makelaarskantoor zaken gedaan, en ik ben al die keren zeer tevreden geweest over hun werkwijze. Tjade en team bedankt. Shirley