Alpina Verheul Makelaardij biedt een complete dienstverlening onder één dak. Van makelaardij tot hypotheekadvies, van verzekeringen tot pensioenen: wij zorgen voor een geïntegreerde aanpak die aansluit bij jouw wensen. Ons team van ervarende NVM makelaars staat voor je klaar om je te begeleiden bij elke stap van het proces. Of het nu gaat om kopen, verkopen of wisselen: wij helpen je met een aan- of verkooptraject dat past bij jouw situ...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Lelypark 61
1771CA Wieringerwerf
€ 389.000 k.k.
€ 4.138/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 94 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Burg L C Kolffsingel 19
1777EA Hippolytushoef
€ 397.500 k.k.
€ 4.789/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 83 m²
- Fläche des Grundstücks
- 399 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Dwarspad 8
1774AS Slootdorp
€ 550.000 k.k.
€ 3.618/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 152 m²
- Fläche des Grundstücks
- 414 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Klieftstraat 45
1777GB Hippolytushoef
€ 349.500 k.k.
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 83 m²
- Fläche des Grundstücks
- 234 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Helfrichlaan 2
1771CV Wieringerwerf
€ 375.000 k.k.
€ 4.167/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 90 m²
- Fläche des Grundstücks
- 606 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
De Kule 42
1779EE Den Oever
€ 335.000 k.k.
€ 2.913/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 115 m²
- Fläche des Grundstücks
- 148 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (42)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
42 Bewertungen insgesamt
Funda
42 Bewertungen auf Funda
-
Werfstraat 4 i
10Wij kunnen alleen maar positief zijn over hoe alles is verlopen. We kunnen iedereen alpina Wieringerwerf aanraden.
-
Lelypark 52
10Snel verkocht, ze kennen de lokale markt en hebben goede contacten. Opbrengst boven verwachting hoog
-
Akkermantje 10
10Jay is echt een topper! Erg blij met hem! Deskundig en heeft kennis van zaken. Goed begeleid van het eerste tot laatste moment.
-
Molenstraat 14
8Na elke stap in het proces werden we netjes op de hoogte gehouden van de stand van zake. Duidelijk en netjes.
-
Bijlstraat 10
9Het contact was zeer prettig,goede afspraak over de afgesproken prijs. Al met al heel erg blij met Jay.
-
Zandburen 21
10Wij zijn ontzettend tevreden over de begeleiding van Jay Klaaren bij de verkoop van ons huis. Vanaf het eerste contact tot aan de uiteindelijke verkoop verliep alles uiterst professioneel en soepel. Jay is zeer deskundig, denkt actief mee en communiceert helder en snel. Hij nam alle tijd om zaken uit te leggen en gaf eerlijk en goed onderbouwd advies, waardoor wij steeds met vertrouwen beslissingen konden nemen. Daarnaast viel zijn enorme inzet en betrokkenheid op. Jay zet echt…
-
Irisstraat 9
9Übersetzt durch KISehr nett in der Kommunikation, hat mich wirklich überredet weiter mit dem Verkauf meines Hauses zu machen. Evtl. Vertrauenswürdig.
-
Zwaagdijk 192