Alpina (Voorheen Verheul Makelaardij)
"Vivre, travailler et vivre selon votre manière."
Alpina Verheul Makelaardij biedt een complete dienstverlening onder één dak. Van makelaardij tot hypotheekadvies, van verzekeringen tot pensioenen: wij zorgen voor een geïntegreerde aanpak die aansluit bij jouw wensen. Ons team van ervarende NVM makelaars staat voor je klaar om je te begeleiden bij elke stap van het proces. Of het nu gaat om kopen, verkopen of wisselen: wij helpen je met een aan- of verkooptraject dat past bij jouw situ...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Dwarspad 8
1774AS Slootdorp
€ 550.000 k.k.
€ 3.618/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 152 m²
- Superficie du terrain
- 414 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Klieftstraat 45
1777GB Hippolytushoef
€ 349.500 k.k.
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 83 m²
- Superficie du terrain
- 234 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Helfrichlaan 2
1771CV Wieringerwerf
€ 375.000 k.k.
€ 4.167/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 90 m²
- Superficie du terrain
- 606 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
De Kule 42
1779EE Den Oever
€ 335.000 k.k.
€ 2.913/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 115 m²
- Superficie du terrain
- 148 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
De Haukes 64
1778KD Westerland
€ 450.000 k.k.
€ 4.245/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 106 m²
- Superficie du terrain
- 400 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Dr. Sicco Mansholtstraat 91
1771CS Wieringerwerf
€ 719.000 k.k.
€ 4.730/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 152 m²
- Superficie du terrain
- 550 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (42)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
42 avis total
Funda
42 commentaires sur Funda
-
Werfstraat 4 i
10Wij kunnen alleen maar positief zijn over hoe alles is verlopen. We kunnen iedereen alpina Wieringerwerf aanraden.
-
Lelypark 52
10Snel verkocht, ze kennen de lokale markt en hebben goede contacten. Opbrengst boven verwachting hoog
-
Akkermantje 10
10Jay is echt een topper! Erg blij met hem! Deskundig en heeft kennis van zaken. Goed begeleid van het eerste tot laatste moment.
-
Molenstraat 14
8Na elke stap in het proces werden we netjes op de hoogte gehouden van de stand van zake. Duidelijk en netjes.
-
Bijlstraat 10
9Het contact was zeer prettig,goede afspraak over de afgesproken prijs. Al met al heel erg blij met Jay.
-
Zandburen 21
10Wij zijn ontzettend tevreden over de begeleiding van Jay Klaaren bij de verkoop van ons huis. Vanaf het eerste contact tot aan de uiteindelijke verkoop verliep alles uiterst professioneel en soepel. Jay is zeer deskundig, denkt actief mee en communiceert helder en snel. Hij nam alle tijd om zaken uit te leggen en gaf eerlijk en goed onderbouwd advies, waardoor wij steeds met vertrouwen beslissingen konden nemen. Daarnaast viel zijn enorme inzet en betrokkenheid op. Jay zet echt…
-
Irisstraat 9
9Traduit par l'IATrès sympathique, il m’a vraiment convaincu de continuer la vente de ma maison. Inspire confiance.
-
Zwaagdijk 192
6Traduit par l'IALes biens étaient très convaincants lors de l'admission du courtier. Bonne histoire, discours rapide. En route, très déçu, sans intérêt, tout à fait le récit inadéquat pour vendre notre maison. Heureusement, l'agent immobilier en formation a compris cela et a vendu notre maison.