Eigenwijs Makelaars
Eigenwijs Makelaars staat voor een persoonlijke en transparante aanpak in Zandvoort. Wij combineren lokaal kennis met een moderne, klantgerichte werkwijze om u te helpen bij elke stap op de vastgoedmarkt. Of u nu koopt, huurt of belegt – wij zijn er voor u met vertrouwdheid en professionaliteit. Wij bieden dienstverlening in de vorm van verkoop, verhuur, aanhuur en aankoop. Onze expertise ligt in diverse specialisaties zoals bedrijfsrui...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Emmaweg 6
2042NV Zandvoort
€ 949.000 k.k.
€ 6.779/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 140 m²
- Fläche des Grundstücks
- 429 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Galileistate 201
2041BS Zandvoort
€ 489.000 k.k.
€ 7.087/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 69 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
van Speijkstraat 187
2041KM Zandvoort
€ 700.000 k.k.
€ 5.385/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 130 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Secretaris Bosmanstraat 19
2041KR Zandvoort
€ 400.000 k.k.
€ 4.762/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 84 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
van Speijkstraat 102
2041KM Zandvoort
€ 550.000 k.k.
€ 3.986/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 138 m²
- Fläche des Grundstücks
- 136 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Swaluëstraat 23 c
2042KA Zandvoort
€ 419.000 k.k.
€ 5.986/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 70 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (54)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
54 Bewertungen insgesamt
Funda
26 Bewertungen auf Funda
28 Bewertungen bei Google
-
Boerlagestraat 10
10Zeer tevreden 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
-
Zijlstraat 20 C
10Erg goede makelaar. Ik zou eigenwijs makelaars zeker aanraden! Ze hebben me goed geholpen met het hele proces. Het was voor mij de eerste keer dat ik een huis ging kopen en ze hebben mij hier goed doorheen geholpen wat ervoor zorgde dat er stuk spanning van mijn schouders afviel.
-
Verzetsplein 48
9Persoonlijke begeleiding, heldere communicatie en onderlinge afstemming van details hebben gezorgd voor een fijne samenwerking en goed eindresultaat.
-
Tjerk Hiddesstraat 111
10Ik heb een erg prettige ervaring gehad met Eigenwijs Makelaars en Maxime als makelaar bij de verkoop van mijn huis. Vanaf het eerste contact was de communicatie duidelijk en professioneel. Ze nam de tijd om alles goed uit te leggen en dacht actief mee over de beste strategie voor de verkoop. Tijdens het hele verkoopproces hield ze mij goed op de hoogte en reageerde ze snel op vragen. Uiteindelijk is mijn huis snel verkocht en ben ik erg tevreden met het resultaat. Ik zou Eigen…
-
Grote Krocht 25 b
10We hebben een erg fijne ervaring gehad met Eigenwijs Makelaars bij de verkoop van onze woning, met Maxime als makelaar. Wat vooral opviel was de persoonlijke aanpak en de betrokkenheid tijdens het hele proces. De communicatie was erg goed! We zouden Eigenwijs Makelaars zeker aanraden.