Eigenwijs Makelaars
Eigenwijs Makelaars staat voor een persoonlijke en transparante aanpak in Zandvoort. Wij combineren lokaal kennis met een moderne, klantgerichte werkwijze om u te helpen bij elke stap op de vastgoedmarkt. Of u nu koopt, huurt of belegt – wij zijn er voor u met vertrouwdheid en professionaliteit. Wij bieden dienstverlening in de vorm van verkoop, verhuur, aanhuur en aankoop. Onze expertise ligt in diverse specialisaties zoals bedrijfsrui...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Emmaweg 6
2042NV Zandvoort
€ 949.000 k.k.
€ 6.779/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 140 m²
- Superficie du terrain
- 429 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Galileistate 201
2041BS Zandvoort
€ 489.000 k.k.
€ 7.087/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 69 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
van Speijkstraat 187
2041KM Zandvoort
€ 700.000 k.k.
€ 5.385/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 130 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Secretaris Bosmanstraat 19
2041KR Zandvoort
€ 400.000 k.k.
€ 4.762/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 84 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
van Speijkstraat 102
2041KM Zandvoort
€ 550.000 k.k.
€ 3.986/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 138 m²
- Superficie du terrain
- 136 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Swaluëstraat 23 c
2042KA Zandvoort
€ 419.000 k.k.
€ 5.986/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 70 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (54)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
54 avis total
Funda
26 commentaires sur Funda
28 commentaires sur Google
-
Boerlagestraat 10
10Zeer tevreden 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
-
Zijlstraat 20 C
10Traduit par l'IATrès bonne agence immobilière. Je recommanderais certainement des courtiers indépendants ! Ils m'ont bien aidé dans tout le processus. C'était la première fois que j'allais acheter une maison et ils m'ont bien guidé à travers cela ce qui a permis que certaine tension s'efface de mes épaules.
-
Verzetsplein 48
9Traduit par l'IAL'accompagnement personnalisé, une communication claire et l'ajustement mutuel des détails ont assuré une belle collaboration et un bon résultat final.
-
Tjerk Hiddesstraat 111
10Ik heb een erg prettige ervaring gehad met Eigenwijs Makelaars en Maxime als makelaar bij de verkoop van mijn huis. Vanaf het eerste contact was de communicatie duidelijk en professioneel. Ze nam de tijd om alles goed uit te leggen en dacht actief mee over de beste strategie voor de verkoop. Tijdens het hele verkoopproces hield ze mij goed op de hoogte en reageerde ze snel op vragen. Uiteindelijk is mijn huis snel verkocht en ben ik erg tevreden met het resultaat. Ik zou Eigen…
-
Grote Krocht 25 b
10We hebben een erg fijne ervaring gehad met Eigenwijs Makelaars bij de verkoop van onze woning, met Maxime als makelaar. Wat vooral opviel was de persoonlijke aanpak en de betrokkenheid tijdens het hele proces. De communicatie was erg goed! We zouden Eigenwijs Makelaars zeker aanraden.