Eigenwijs Makelaars
Eigenwijs Makelaars staat voor een persoonlijke en transparante aanpak in Zandvoort. Wij combineren lokaal kennis met een moderne, klantgerichte werkwijze om u te helpen bij elke stap op de vastgoedmarkt. Of u nu koopt, huurt of belegt – wij zijn er voor u met vertrouwdheid en professionaliteit. Wij bieden dienstverlening in de vorm van verkoop, verhuur, aanhuur en aankoop. Onze expertise ligt in diverse specialisaties zoals bedrijfsrui...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Emmaweg 6
2042NV Zandvoort
€ 949.000 k.k.
€ 6.779/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 140 m²
- Área del lote
- 429 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Galileistate 201
2041BS Zandvoort
€ 489.000 k.k.
€ 7.087/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 69 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
van Speijkstraat 187
2041KM Zandvoort
€ 700.000 k.k.
€ 5.385/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 130 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Secretaris Bosmanstraat 19
2041KR Zandvoort
€ 400.000 k.k.
€ 4.762/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 84 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
van Speijkstraat 102
2041KM Zandvoort
€ 550.000 k.k.
€ 3.986/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 138 m²
- Área del lote
- 136 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Swaluëstraat 23 c
2042KA Zandvoort
€ 419.000 k.k.
€ 5.986/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 70 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (54)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
54 reseñas total
Funda
26 opiniones en Funda
28 reseñas en Google
-
Boerlagestraat 10
10Zeer tevreden 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
-
Zijlstraat 20 C
10Erg goede makelaar. Ik zou eigenwijs makelaars zeker aanraden! Ze hebben me goed geholpen met het hele proces. Het was voor mij de eerste keer dat ik een huis ging kopen en ze hebben mij hier goed doorheen geholpen wat ervoor zorgde dat er stuk spanning van mijn schouders afviel.
-
Verzetsplein 48
9Persoonlijke begeleiding, heldere communicatie en onderlinge afstemming van details hebben gezorgd voor een fijne samenwerking en goed eindresultaat.
-
Tjerk Hiddesstraat 111
10Ik heb een erg prettige ervaring gehad met Eigenwijs Makelaars en Maxime als makelaar bij de verkoop van mijn huis. Vanaf het eerste contact was de communicatie duidelijk en professioneel. Ze nam de tijd om alles goed uit te leggen en dacht actief mee over de beste strategie voor de verkoop. Tijdens het hele verkoopproces hield ze mij goed op de hoogte en reageerde ze snel op vragen. Uiteindelijk is mijn huis snel verkocht en ben ik erg tevreden met het resultaat. Ik zou Eigen…
-
Grote Krocht 25 b
10We hebben een erg fijne ervaring gehad met Eigenwijs Makelaars bij de verkoop van onze woning, met Maxime als makelaar. Wat vooral opviel was de persoonlijke aanpak en de betrokkenheid tijdens het hele proces. De communicatie was erg goed! We zouden Eigenwijs Makelaars zeker aanraden.