Direkt zum Inhalt
Logo von GB Makelaars

Burgemeester Passtoorsstraat 38

4835KG Breda • Noord-Brabant

Verfügbar

€ 1.150.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 24.850

2 % Übertragungssteuer (€ 23.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 1.174.850

Kaufpreis /m²: € 6.216

Fotoalbum

Beschreibung

Introductie Op een excellente woonlocatie in Breda-Zuid, in het hart van het Ginneken en met een schitterend uitzicht over rivier de Mark gesitueerd, bieden wij u aan dit charmante herenhuis met haar unieke trapgevel welke beschikt over een stadstuin en dakterras op het zuiden. Deze parel bevindt zich in uitstekende staat van onderhoud en omvat maar liefst 185 m² woonoppervlakte. De locatie is eveneens uniek te noemen met op loopafstand het Mastbos, diverse (basis)scholen, sportfaciliteiten en het gezellige Ginnekenmarktje. Het bruisende stadshart met al haar voorzieningen en diverse uitvalswegen bevinden zich op fietsafstand. Bijzonderheden -Plafondhoogte op de begane grond en eerste verdieping van ca. 297 cm -De hardhouten vloer van het dakterras is in 2024 geheel vernieuwd. -De gehele buitenkant van de woning is 2 jaar geleden geschilderd. -Alle kamers (m.u.v. de keuken en badkamers) zijn voorzien van een eikenhouten vloer. Indeling Ontvangsthal Achter de karakteristieke voordeur bevindt zich de ontvangsthal met trapopgang, toiletruimte, ruime voorraadkast en doorgang naar de living en keuken. Living Riante living voorzien van authentieke plafond ornamenten en ensuite deuren naar de eetkamer. Eetkamer Tuingerichte eetkamer met authentieke plafond ornamenten, doorgang naar de keuken en openslaande tuindeuren. Keuken Semi open keuken met inrichting voorzien van diverse inbouwapparatuur en een marmeren vloer met vloerverwarming. Voorts een loopdeur naar de achtertuin. Eerste verdieping Overloop met toegang tot 2 slaapkamers, een badkamer, toiletruimte en trapopgang naar de tweede verdieping. Slaapkamer 1 Slaapkamer 1 is aan de voorzijde gelegen en is voorzien van fraaie plafond ornamenten, openslaande deuren naar het balkon en ensuite deuren naar de achtergelegen kamer. Vanuit deze slaapkamer heeft u zicht over rivier de Mark. Slaapkamer 2 Slaapkamer 2 is aan de achterzijde gelegen en is voorzien van fraaie plafond ornamenten en openslaande deuren naar het dakterras. Dakterras Royaal dakterras op het zuiden. Badkamer 1 Badkamer 1 is voorzien van een wastafel, inloopdouche en marmeren vloer met vloerverwarming. Tweede verdieping Ruime overloop met toegang tot 2 slaapkamers, een badkamer, vliering en de technische ruimte met aansluitpunten voor de was-apparatuur. Slaapkamer 3 Slaapkamer 3 is aan de voorzijde gelegen. Slaapkamer 4 Slaapkamer 4 is aan de achterzijde gelegen. Badkamer 2 Badkamer 2 is voorzien van een dubbele wastafel, inloopdouche en marmeren vloer met vloerverwarming. Tuin Zonnige achtertuin met berging. Verkoopvoorwaarden Meetinstructie NEN2580 Deze woning is opgemeten conform de Meetinstructie. De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte en inhoud. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Uitgangspunt blijft altijd; “wat je ziet is wat je koopt” en de objectinformatie is van lagere prioriteit. Rechtsgeldige koopovereenkomst pas ná ondertekening Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een ‘ondertekende koopovereenkomst’. Wij maken gebruik van een NVM model koopovereenkomst. In het kader van zekerheidstelling wordt er standaard een bankgarantie/waarborgsom van 10% opgenomen in de koopovereenkomst. Disclaimer verkoopbrochure Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.