Direkt zum Inhalt
Logo von VMG Makelaars

Stillendijk 22

5657AV Eindhoven • Noord-Brabant

Verfügbar

€ 487.500 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.600

2 % Übertragungssteuer (€ 9.750) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 499.100

Kaufpreis /m²: € 4.875

Fotoalbum

Beschreibung

Instapklaar, energiezuinig en verrassend ruim wonen op een rustige toplocatie in Meerhoven! In de gewilde en kindvriendelijke wijk “Grasrijk” ligt deze geschakelde twee-onder-een-kapwoning met carport en berging. Deze moderne woning met energielabel A++ biedt volop leefruimte op de begane grond en beschikt over drie volwaardige slaapkamers op de verdieping. Dankzij de praktische indeling is het bovendien mogelijk om eenvoudig een slaapkamer en badkamer op de begane grond te realiseren, wat de woning ook zeer geschikt maakt voor levensloopbestendig wonen. Ligging De woning is gelegen in een rustige straat met weinig verkeer, terwijl alle voorzieningen zoals scholen, winkels, sportfaciliteiten en het groene park Meerland zich op korte afstand bevinden. Ook de bereikbaarheid richting het stadscentrum en de uitvalswegen is uitstekend. Begane grond Via de entreehal betreed je de woning. Deze is afgewerkt met een laminaatvloer, stucwerk wanden en een spuitwerk plafond. In de hal bevinden zich de trapopgang naar de eerste verdieping, met daaronder ruimte voor een praktische bergkast, een deels betegeld toilet met fonteintje, de meterkast met voldoende groepen en glasvezelaansluiting, evenals een separate kast met de unit voor stadsverwarming. De royale woonkamer is afgewerkt met een laminaatvloer, stucwerk wanden en een spuitwerk plafond. Aan de linkerzijde bevindt zich een ruim zitgedeelte met een loopdeur naar de achtertuin. Ook het eetgedeelte is ruim opgezet en beschikt over een tweede loopdeur naar buiten. Voor extra comfort is de ruimte voorzien van airconditioning (voor zowel koeling als verwarming). Desgewenst kan een deel van de woonkamer worden afgescheiden om een extra slaapkamer te realiseren. De open keuken ligt aan de voorzijde van de woning en heeft een vergelijkbare afwerking. Dankzij het grote raam is er veel natuurlijke lichtinval en een prettig uitzicht op de straat. De keuken is ingericht in een hoekopstelling met onder- en bovenkasten en voorzien van een keramische kookplaat met afzuigkap, combimagnetron, koelkast en vaatwasser. Diverse apparatuur is in de loop der jaren vernieuwd. Eerste verdieping De overloop is afgewerkt met een laminaatvloer, stucwerk wanden en een spuitwerk plafond. Hier bevindt zich tevens een praktische vaste kast met de opstelling voor de wasmachine, wasdroger en de mechanische ventilatie-unit. De slaapkamer aan de voorzijde is netjes afgewerkt met een laminaatvloer en stucwerk wanden en beschikt over een TV- en UTP-aansluiting. De twee slaapkamers aan de achterzijde zijn op dezelfde verzorgde wijze afgewerkt en eveneens voorzien van TV- en UTP-aansluitingen. De volledig betegelde badkamer is in de loop der jaren gemoderniseerd en compleet uitgevoerd met een ligbad met douchemogelijkheid, thermostaatkraan en douchescherm. Daarnaast is er een vaste wastafel met meubel en extra kastruimte aanwezig. Een tweede toilet maakt de badkamer compleet. Verder beschikt de ruimte over mechanische ventilatie en een designradiator. Tuin De onderhoudsvriendelijke achtertuin beschikt over een carport met parkeergelegenheid voor één auto. Deze ruimte kan tevens als terras worden gebruikt en is afsluitbaar met een schuttingpaneel, waardoor volledige afsluiting mogelijk is. Vanuit de tuin is er toegang tot een stenen berging, voorzien van elektra en met voldoende bergruimte. De achtertuin is bereikbaar via een achtergelegen, gemeenschappelijk terrein dat afsluitbaar is met een elektrische, op afstand bedienbare poort en uitsluitend toegankelijk is voor bewoners. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich een fraai aangelegde voortuin. Daarnaast zijn er diverse openbare parkeerplaatsen beschikbaar. Highlights • Bouwjaar: 2005 • Volledig geïsoleerd (dak-, spouwmuur- en vloerisolatie) • Hardhouten kozijnen met HR++ beglazing • Energielabel A++ met lage energielasten • 13 zonnepanelen (geplaatst in 2022), opbrengst circa 4.500 kWh per jaar • Dakbedekking van de hoofdbouw vernieuwd in 2022 • VvE-bijdrage circa € 70,- per kwartaal (gemeenschappelijk achterterrein) • Rustige ligging met weinig verkeer • Nabij alle voorzieningen en park Meerland • Goede bereikbaarheid richting centrum en uitvalswegen Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Hypothek berekenen

€ 487.500

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.600

2 % Übertragungssteuer (€ 9.750) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 499.100

3,04%

Jährlich

%

€ 24.375

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 487.500 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
100 m²
Fläche des Grundstücks
120 m²
Inhalt
367 m³
Gebäude mit Außenbereich
2 m²
Externe Berghalle
4 m²
Hinterhof Fläche
17 m²

Bau und Energie

Baujahr
2005
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Stadsverwarming
Warmes Wasser
Stadsverwarming
Energieausweis
A++

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Bergung
Vrijstaande stenen berging
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Carport

Planung

Seit dem Angebot
13-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 5657

Google Karten

Geografische Übersicht Eindhoven

Entdecken Sie, wo Makler in Eindhoven aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Eindhoven

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Eindhoven. In 2026 waren da 249.873 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 391.000.

Einwohner

249.873

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 391.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 36.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

18.880

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Eindhoven
Jahr Einwohner
2022 238.326
2023 243.730
2024 246.417
2025 249.035
2026 249.873

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Eindhoven
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 287.000
2022 EUR 314.000
2023 EUR 360.000
2024 EUR 363.000
2025 EUR 391.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 40.771 0-15: 33.456 15-25: 35.988 25-45: 81.260 45-65: 57.560

Ausbildungsstufe

Hoger

43

Praktisch

24

Middelbaar

34

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

36.936

Nederland

134.959

Buiten Europa

77.140

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 15.977
Appartementen 58.911
Tussenwoningen 47.558
Vrijstaande woningen 4.799
Twee-onder-één-kap woningen 3.002

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 2
1700 tot 1900 310
1900 tot 1925 3.138
1925 tot 1950 14.729
1950 tot 1970 26.459
1970 tot 1980 12.536
1980 tot 1990 9.036
1990 tot 2000 7.830
2000 tot 2010 5.228
2010 tot 2020 4.594
2020 en later 2.767

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

34.103

Bezeichnung C

29.742

Bezeichnung B

19.304

Bezeichnung D

11.177

Bezeichnung E

9.327

Bezeichnung F

6.306

Bezeichnung A+

5.788

Bezeichnung G

4.088

Bezeichnung A++

3.731

Bezeichnung A+++

2.635

Bezeichnung A++++

578

Bezeichnung A+++++

42

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Eindhoven
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.040 2.540
2021 1.140 2.570
2022 900 2.400
2023 770 2.270
2024 750 2.310

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 970 • Strom: 2.650

Huurwoning

Gas: 670 • Strom: 1.900

Koopwoning

Gas: 890 • Strom: 2.740

Appartement

Gas: 550 • Strom: 1.710

Tussenwoning

Gas: 830 • Strom: 2.450

Vrijstaande woning

Gas: 1.400 • Strom: 4.320

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.210 • Strom: 3.250

Betriebsaktivität in Eindhoven (2025)

Handel en HORECA 5.830
Nijverheid en energie 3.740
Zakelijke dienstverlening 9.670
Overheid, onderwijs en zorg 5.395
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 3.585
Financiele diensten en onroerendgoed 1.600
Cultuur, recreatie en overige diensten 3.645

Gesamtanzahl der Firmensitze: 33.545

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Eindhoven
Periode Verbrechen
jan 2025 1.526
jan 2026 1.357
jul 2025 1.556
jun 2025 1.564
mei 2025 1.610
mrt 2025 1.666
nov 2024 1.768
nov 2025 1.541
okt 2024 1.807
okt 2025 1.706
sep 2024 1.612
sep 2025 1.579

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Eindhoven.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Eindhoven

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Eindhoven?

Eindhoven telt in 2026 ongeveer 249.873 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Eindhoven?

De gemiddelde WOZ-waarde in Eindhoven is in 2025 circa € 391.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Eindhoven?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Eindhoven ligt rond € 36.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Eindhoven?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 18.880 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Eindhoven?

In Eindhoven komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 58.911 woningen.

Meer Häuser in Eindhoven

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.