Aller directement au contenu
Logo de VMG Makelaars

Stillendijk 22

5657AV Eindhoven • Noord-Brabant

Disponible

€ 487.500 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.600

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.750) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 499.100

Prix d'achat /m²: € 4.875

Galerie de photos

Description

Instapklaar, energiezuinig en verrassend ruim wonen op een rustige toplocatie in Meerhoven! In de gewilde en kindvriendelijke wijk “Grasrijk” ligt deze geschakelde twee-onder-een-kapwoning met carport en berging. Deze moderne woning met energielabel A++ biedt volop leefruimte op de begane grond en beschikt over drie volwaardige slaapkamers op de verdieping. Dankzij de praktische indeling is het bovendien mogelijk om eenvoudig een slaapkamer en badkamer op de begane grond te realiseren, wat de woning ook zeer geschikt maakt voor levensloopbestendig wonen. Ligging De woning is gelegen in een rustige straat met weinig verkeer, terwijl alle voorzieningen zoals scholen, winkels, sportfaciliteiten en het groene park Meerland zich op korte afstand bevinden. Ook de bereikbaarheid richting het stadscentrum en de uitvalswegen is uitstekend. Begane grond Via de entreehal betreed je de woning. Deze is afgewerkt met een laminaatvloer, stucwerk wanden en een spuitwerk plafond. In de hal bevinden zich de trapopgang naar de eerste verdieping, met daaronder ruimte voor een praktische bergkast, een deels betegeld toilet met fonteintje, de meterkast met voldoende groepen en glasvezelaansluiting, evenals een separate kast met de unit voor stadsverwarming. De royale woonkamer is afgewerkt met een laminaatvloer, stucwerk wanden en een spuitwerk plafond. Aan de linkerzijde bevindt zich een ruim zitgedeelte met een loopdeur naar de achtertuin. Ook het eetgedeelte is ruim opgezet en beschikt over een tweede loopdeur naar buiten. Voor extra comfort is de ruimte voorzien van airconditioning (voor zowel koeling als verwarming). Desgewenst kan een deel van de woonkamer worden afgescheiden om een extra slaapkamer te realiseren. De open keuken ligt aan de voorzijde van de woning en heeft een vergelijkbare afwerking. Dankzij het grote raam is er veel natuurlijke lichtinval en een prettig uitzicht op de straat. De keuken is ingericht in een hoekopstelling met onder- en bovenkasten en voorzien van een keramische kookplaat met afzuigkap, combimagnetron, koelkast en vaatwasser. Diverse apparatuur is in de loop der jaren vernieuwd. Eerste verdieping De overloop is afgewerkt met een laminaatvloer, stucwerk wanden en een spuitwerk plafond. Hier bevindt zich tevens een praktische vaste kast met de opstelling voor de wasmachine, wasdroger en de mechanische ventilatie-unit. De slaapkamer aan de voorzijde is netjes afgewerkt met een laminaatvloer en stucwerk wanden en beschikt over een TV- en UTP-aansluiting. De twee slaapkamers aan de achterzijde zijn op dezelfde verzorgde wijze afgewerkt en eveneens voorzien van TV- en UTP-aansluitingen. De volledig betegelde badkamer is in de loop der jaren gemoderniseerd en compleet uitgevoerd met een ligbad met douchemogelijkheid, thermostaatkraan en douchescherm. Daarnaast is er een vaste wastafel met meubel en extra kastruimte aanwezig. Een tweede toilet maakt de badkamer compleet. Verder beschikt de ruimte over mechanische ventilatie en een designradiator. Tuin De onderhoudsvriendelijke achtertuin beschikt over een carport met parkeergelegenheid voor één auto. Deze ruimte kan tevens als terras worden gebruikt en is afsluitbaar met een schuttingpaneel, waardoor volledige afsluiting mogelijk is. Vanuit de tuin is er toegang tot een stenen berging, voorzien van elektra en met voldoende bergruimte. De achtertuin is bereikbaar via een achtergelegen, gemeenschappelijk terrein dat afsluitbaar is met een elektrische, op afstand bedienbare poort en uitsluitend toegankelijk is voor bewoners. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich een fraai aangelegde voortuin. Daarnaast zijn er diverse openbare parkeerplaatsen beschikbaar. Highlights • Bouwjaar: 2005 • Volledig geïsoleerd (dak-, spouwmuur- en vloerisolatie) • Hardhouten kozijnen met HR++ beglazing • Energielabel A++ met lage energielasten • 13 zonnepanelen (geplaatst in 2022), opbrengst circa 4.500 kWh per jaar • Dakbedekking van de hoofdbouw vernieuwd in 2022 • VvE-bijdrage circa € 70,- per kwartaal (gemeenschappelijk achterterrein) • Rustige ligging met weinig verkeer • Nabij alle voorzieningen en park Meerland • Goede bereikbaarheid richting centrum en uitvalswegen Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Prêt immobilier berekenen

€ 487.500

Coûts d'achat (estimés): € 11.600

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.750) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 499.100

3,04%

Annuellement

%

€ 24.375

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 487.500 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
100 m²
Superficie du terrain
120 m²
Contenu
367 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
2 m²
Espace de stockage externe
4 m²
Aire de la cour arrière
17 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2005
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Stadsverwarming
Eau chaude
Stadsverwarming
Label\u00e9nergie
A++

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Carport

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5657

Google Maps

Aperçu géographique Eindhoven

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Eindhoven

Chiffres de logement et de quartier dans Eindhoven

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Eindhoven. En 2026 étaient 249.873 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 391.000.

Résidents

249.873

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 391.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 36.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

18.880

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Eindhoven
Année Résidents
2022 238.326
2023 243.730
2024 246.417
2025 249.035
2026 249.873

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Eindhoven
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 287.000
2022 EUR 314.000
2023 EUR 360.000
2024 EUR 363.000
2025 EUR 391.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 40.771 0-15: 33.456 15-25: 35.988 25-45: 81.260 45-65: 57.560

Niveau d'enseignement

Hoger

43

Praktisch

24

Middelbaar

34

Origine des habitants (2025)

Europa

36.936

Nederland

134.959

Buiten Europa

77.140

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 15.977
Appartementen 58.911
Tussenwoningen 47.558
Vrijstaande woningen 4.799
Twee-onder-één-kap woningen 3.002

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 310
1900 tot 1925 3.138
1925 tot 1950 14.729
1950 tot 1970 26.459
1970 tot 1980 12.536
1980 tot 1990 9.036
1990 tot 2000 7.830
2000 tot 2010 5.228
2010 tot 2020 4.594
2020 en later 2.767

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

34.103

Étiquette C

29.742

Étiquette B

19.304

Étiquette D

11.177

Étiquette E

9.327

Étiquette F

6.306

Étiquette A+

5.788

Étiquette G

4.088

Étiquette A++

3.731

Étiquette A+++

2.635

Étiquette A++++

578

Étiquette A+++++

42

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Eindhoven
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.040 2.540
2021 1.140 2.570
2022 900 2.400
2023 770 2.270
2024 750 2.310

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 970 • Électricité: 2.650

Huurwoning

Gaz: 670 • Électricité: 1.900

Koopwoning

Gaz: 890 • Électricité: 2.740

Appartement

Gaz: 550 • Électricité: 1.710

Tussenwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.450

Vrijstaande woning

Gaz: 1.400 • Électricité: 4.320

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.210 • Électricité: 3.250

Activité dans Eindhoven (2025)

Handel en HORECA 5.830
Nijverheid en energie 3.740
Zakelijke dienstverlening 9.670
Overheid, onderwijs en zorg 5.395
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 3.585
Financiele diensten en onroerendgoed 1.600
Cultuur, recreatie en overige diensten 3.645

Nombre total d'établissements: 33.545

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Eindhoven
Période Délits
jan 2025 1.526
jan 2026 1.357
jul 2025 1.556
jun 2025 1.564
mei 2025 1.610
mrt 2025 1.666
nov 2024 1.768
nov 2025 1.541
okt 2024 1.807
okt 2025 1.706
sep 2024 1.612
sep 2025 1.579

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Eindhoven.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Eindhoven

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Eindhoven?

Eindhoven telt in 2026 ongeveer 249.873 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Eindhoven?

De gemiddelde WOZ-waarde in Eindhoven is in 2025 circa € 391.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Eindhoven?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Eindhoven ligt rond € 36.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Eindhoven?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 18.880 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Eindhoven?

In Eindhoven komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 58.911 woningen.

Meer maisons in Eindhoven

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.