Ir directamente al contenido
Logotipo de VMG Makelaars

Stillendijk 22

5657AV Eindhoven • Noord-Brabant

Disponible

€ 487.500 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.600

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.750) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 499.100

Precio de compra /m²: € 4.875

Galería de fotos

Descripción

Instapklaar, energiezuinig en verrassend ruim wonen op een rustige toplocatie in Meerhoven! In de gewilde en kindvriendelijke wijk “Grasrijk” ligt deze geschakelde twee-onder-een-kapwoning met carport en berging. Deze moderne woning met energielabel A++ biedt volop leefruimte op de begane grond en beschikt over drie volwaardige slaapkamers op de verdieping. Dankzij de praktische indeling is het bovendien mogelijk om eenvoudig een slaapkamer en badkamer op de begane grond te realiseren, wat de woning ook zeer geschikt maakt voor levensloopbestendig wonen. Ligging De woning is gelegen in een rustige straat met weinig verkeer, terwijl alle voorzieningen zoals scholen, winkels, sportfaciliteiten en het groene park Meerland zich op korte afstand bevinden. Ook de bereikbaarheid richting het stadscentrum en de uitvalswegen is uitstekend. Begane grond Via de entreehal betreed je de woning. Deze is afgewerkt met een laminaatvloer, stucwerk wanden en een spuitwerk plafond. In de hal bevinden zich de trapopgang naar de eerste verdieping, met daaronder ruimte voor een praktische bergkast, een deels betegeld toilet met fonteintje, de meterkast met voldoende groepen en glasvezelaansluiting, evenals een separate kast met de unit voor stadsverwarming. De royale woonkamer is afgewerkt met een laminaatvloer, stucwerk wanden en een spuitwerk plafond. Aan de linkerzijde bevindt zich een ruim zitgedeelte met een loopdeur naar de achtertuin. Ook het eetgedeelte is ruim opgezet en beschikt over een tweede loopdeur naar buiten. Voor extra comfort is de ruimte voorzien van airconditioning (voor zowel koeling als verwarming). Desgewenst kan een deel van de woonkamer worden afgescheiden om een extra slaapkamer te realiseren. De open keuken ligt aan de voorzijde van de woning en heeft een vergelijkbare afwerking. Dankzij het grote raam is er veel natuurlijke lichtinval en een prettig uitzicht op de straat. De keuken is ingericht in een hoekopstelling met onder- en bovenkasten en voorzien van een keramische kookplaat met afzuigkap, combimagnetron, koelkast en vaatwasser. Diverse apparatuur is in de loop der jaren vernieuwd. Eerste verdieping De overloop is afgewerkt met een laminaatvloer, stucwerk wanden en een spuitwerk plafond. Hier bevindt zich tevens een praktische vaste kast met de opstelling voor de wasmachine, wasdroger en de mechanische ventilatie-unit. De slaapkamer aan de voorzijde is netjes afgewerkt met een laminaatvloer en stucwerk wanden en beschikt over een TV- en UTP-aansluiting. De twee slaapkamers aan de achterzijde zijn op dezelfde verzorgde wijze afgewerkt en eveneens voorzien van TV- en UTP-aansluitingen. De volledig betegelde badkamer is in de loop der jaren gemoderniseerd en compleet uitgevoerd met een ligbad met douchemogelijkheid, thermostaatkraan en douchescherm. Daarnaast is er een vaste wastafel met meubel en extra kastruimte aanwezig. Een tweede toilet maakt de badkamer compleet. Verder beschikt de ruimte over mechanische ventilatie en een designradiator. Tuin De onderhoudsvriendelijke achtertuin beschikt over een carport met parkeergelegenheid voor één auto. Deze ruimte kan tevens als terras worden gebruikt en is afsluitbaar met een schuttingpaneel, waardoor volledige afsluiting mogelijk is. Vanuit de tuin is er toegang tot een stenen berging, voorzien van elektra en met voldoende bergruimte. De achtertuin is bereikbaar via een achtergelegen, gemeenschappelijk terrein dat afsluitbaar is met een elektrische, op afstand bedienbare poort en uitsluitend toegankelijk is voor bewoners. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich een fraai aangelegde voortuin. Daarnaast zijn er diverse openbare parkeerplaatsen beschikbaar. Highlights • Bouwjaar: 2005 • Volledig geïsoleerd (dak-, spouwmuur- en vloerisolatie) • Hardhouten kozijnen met HR++ beglazing • Energielabel A++ met lage energielasten • 13 zonnepanelen (geplaatst in 2022), opbrengst circa 4.500 kWh per jaar • Dakbedekking van de hoofdbouw vernieuwd in 2022 • VvE-bijdrage circa € 70,- per kwartaal (gemeenschappelijk achterterrein) • Rustige ligging met weinig verkeer • Nabij alle voorzieningen en park Meerland • Goede bereikbaarheid richting centrum en uitvalswegen Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Hipoteca berekenen

€ 487.500

Coste del comprador (estimado): € 11.600

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.750) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 499.100

3,04%

Anualmente

%

€ 24.375

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 487.500 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
100 m²
Área del lote
120 m²
Contenido
367 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
2 m²
Espacio de almacenamiento externo
4 m²
Área del jardín trasero
17 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2005
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Stadsverwarming
Agua tibia
Stadsverwarming
Etiqueta energética
A++

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Carport

Planificación

Ofrecido desde
13-05-2026

Instalaciones del baño

Douche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5657

Mapas de Google

Vista geográfica Eindhoven

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Eindhoven

Estadísticas de vivienda y vecindario en Eindhoven

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Eindhoven. En 2026 había 249.873 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 391.000.

Inhabitantes

249.873

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 391.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 36.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

18.880

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Eindhoven
Año Inhabitantes
2022 238.326
2023 243.730
2024 246.417
2025 249.035
2026 249.873

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Eindhoven
Año Promedio WOZ
2021 EUR 287.000
2022 EUR 314.000
2023 EUR 360.000
2024 EUR 363.000
2025 EUR 391.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 40.771 0-15: 33.456 15-25: 35.988 25-45: 81.260 45-65: 57.560

Nivel académico

Hoger

43

Praktisch

24

Middelbaar

34

Origen de los residentes (2025)

Europa

36.936

Nederland

134.959

Buiten Europa

77.140

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 15.977
Appartementen 58.911
Tussenwoningen 47.558
Vrijstaande woningen 4.799
Twee-onder-één-kap woningen 3.002

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 310
1900 tot 1925 3.138
1925 tot 1950 14.729
1950 tot 1970 26.459
1970 tot 1980 12.536
1980 tot 1990 9.036
1990 tot 2000 7.830
2000 tot 2010 5.228
2010 tot 2020 4.594
2020 en later 2.767

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

34.103

Etiqueta C

29.742

Etiqueta B

19.304

Etiqueta D

11.177

Etiqueta E

9.327

Etiqueta F

6.306

Etiqueta A+

5.788

Etiqueta G

4.088

Etiqueta A++

3.731

Etiqueta A+++

2.635

Etiqueta A++++

578

Etiqueta A+++++

42

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Eindhoven
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.040 2.540
2021 1.140 2.570
2022 900 2.400
2023 770 2.270
2024 750 2.310

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 970 • Electricidad: 2.650

Huurwoning

Gas: 670 • Electricidad: 1.900

Koopwoning

Gas: 890 • Electricidad: 2.740

Appartement

Gas: 550 • Electricidad: 1.710

Tussenwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.450

Vrijstaande woning

Gas: 1.400 • Electricidad: 4.320

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.210 • Electricidad: 3.250

Actividad empresarial en Eindhoven (2025)

Handel en HORECA 5.830
Nijverheid en energie 3.740
Zakelijke dienstverlening 9.670
Overheid, onderwijs en zorg 5.395
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 3.585
Financiele diensten en onroerendgoed 1.600
Cultuur, recreatie en overige diensten 3.645

Número total de establecimientos empresariales: 33.545

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Eindhoven
Periodo Delitos
jan 2025 1.526
jan 2026 1.357
jul 2025 1.556
jun 2025 1.564
mei 2025 1.610
mrt 2025 1.666
nov 2024 1.768
nov 2025 1.541
okt 2024 1.807
okt 2025 1.706
sep 2024 1.612
sep 2025 1.579

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Eindhoven.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Eindhoven

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Eindhoven?

Eindhoven telt in 2026 ongeveer 249.873 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Eindhoven?

De gemiddelde WOZ-waarde in Eindhoven is in 2025 circa € 391.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Eindhoven?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Eindhoven ligt rond € 36.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Eindhoven?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 18.880 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Eindhoven?

In Eindhoven komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 58.911 woningen.

Meer viviendas in Eindhoven

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.