Direkt zum Inhalt
Logo von Jähnig & ter Braak Makelaars BV

Deurningerstraat 413

7522CE Enschede • Overijssel

Verfügbar

€ 795.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 17.750

2 % Übertragungssteuer (€ 15.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 812.750

Kaufpreis /m²: € 3.142

Fotoalbum

Beschreibung

Wonen met ongekende ruimte, comfort én rust aan de Deurningerstraat 413 te Enschede! Sommige woningen verrassen… en sommige maken direct indruk. Dit is er zo één. Aan de rand van de wijk Bolhaar staat deze uitzonderlijk ruime twee-onder-een-kapwoning op een royaal perceel, waar wonen, leven en genieten moeiteloos samenkomen. Met een zee aan woonruimte, een diepe tuin op het zuidoosten en een hoog niveau van duurzaamheid is dit een woning die je zelden tegenkomt. Ruimte is hier zonder twijfel hét sleutelwoord. Niet alleen binnen, waar meerdere leefruimtes, vijf (slaap)kamers en een multifunctionele tuinkamer samenkomen, maar ook buiten, waar de diepe en fraai aangelegde tuin een verlengstuk vormt van het woongenot. Hier vind je rust, privacy en volop mogelijkheden om in alle seizoenen comfortabel buiten te leven. De woning is in de basis sterk verduurzaamd en klaar voor de toekomst. Denk aan maar liefst 43 zonnepanelen, een hybride verwarmingssysteem met twee warmtepompen, een recente CV-ketel (2025), vloerverwarming op alle verdiepingen (met gietvloeren), airconditioning en grotendeels volledige isolatie. Comfort en energiezuinig wonen gaan hier hand in hand. Het energielabel is bepaald op een A. Bij binnenkomst via de zij-entree kom je in een ruime hal met meterkast, modern hangend toilet met wastafelmeubel en trapopgang. Vanuit hier opent zich de royale leefruimte. De woonkamer is ruim opgezet en sfeervol dankzij de gashaard, en loopt over in de eetkamer en open keuken. De keuken, vernieuwd in 2020, is modern uitgevoerd en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Grote raampartijen en een schuifpui zorgen voor een prachtige verbinding met de tuin en een overvloed aan daglicht. Aansluitend bereik je via de inpandige garage (met witgoedaansluitingen en cv-opstelling) de multifunctionele tuinkamer. Deze ruimte is volledig geïsoleerd, voorzien van vloerverwarming en leent zich perfect als extra slaapkamer, kantoor aan huis, praktijkruimte of hobbyruimte. Daarnaast is er nog een praktische kelder aanwezig. Op de eerste verdieping zet de ruimte zich moeiteloos voort. De overloop geeft toegang tot drie ruime slaapkamers, waarvan één met toegang tot een balkon. De badkamer is compleet uitgevoerd met ligbad, douchecabine, dubbele wastafel in meubel en een hangend toilet. De tweede verdieping, bereikbaar via een vaste trap, biedt nog eens twee slaapkamers, bergruimte achter knieschotten en een overloop met extra bergruimte en installaties. De achtertuin vormt een heerlijk verlengstuk van de woning. Diep, zonnig gelegen op het zuidoosten en fraai aangelegd, met meerdere zitplekken, volop privacy en alle ruimte om te ontspannen of gezellig samen te komen onder de overkapping. Een plek waar rust en buitenleven centraal staan. De ligging maakt het geheel compleet: aan de rand van de stad, met alle voorzieningen binnen handbereik en een goede bereikbaarheid richting uitvalswegen en het centrum van Enschede. Dit is zo’n woning waar je ruimte voelt, zowel binnen als buiten. Een plek die je moet ervaren om de omvang en mogelijkheden echt te begrijpen. Welkom! Bijzonderheden: - Bouwjaar: 1965. - Woonoppervlakte: 253 m2. - Inhoud: 932 m3. - Perceelsoppervlakte: 547 m2. - Zeer ruime twee-onder-een-kapwoning met uitzonderlijk woonoppervlak. - Gelegen op een royaal perceel van 547 m2 met diepe achtertuin op het zuidoosten. - Luxe buitenruimte met zwembad, overkapping en vrijstaande houten berging. - Multifunctionele tuinkamer (geschikt als slaapkamer, kantoor of praktijk). - Vijf (slaap)kamers verdeeld over de verdiepingen. - Vloerverwarming op alle verdiepingen (m.u.v. kelder) met gietvloeren. - Moderne keuken (2020) met inbouwapparatuur. - Hybride verwarmingssysteem met twee warmtepompen. - CV-ketel (2025, eigendom). - Airconditioning aanwezig. - Maar liefst 43 zonnepanelen. - Grotendeels volledig geïsoleerd (vloer niet volledig en 2 kleine raampjes met enkel glas). - Inpandige garage en kelder aanwezig. - Elektrische zonwering en rolluiken aanwezig. - Onderhoud binnen en buiten goed. - Gelegen aan de rand van de wijk Bolhaar met goede bereikbaarheid. In de koopovereenkomst zullen de navolgende zaken worden opgenomen: - Schriftelijkheidsvereiste: partijen zijn pas gebonden niet eerder dan dat er een schriftelijke koopovereenkomst is getekend door partijen. - Ouderdomsclausule. - Asbestclausule. - Het stellen van een bankgarantie/waarborgsom ter grootte van 10% van de koopsom. Aanvaarding: in overleg. Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM- aankoopmakelaar in. Uw NVM- aankoop makelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM- aankoopmakelaars in Twente vindt u op de website van NVM Twente.

Hypothek berekenen

€ 795.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 17.750

2 % Übertragungssteuer (€ 15.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 812.750

3,04%

Jährlich

%

€ 39.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 795.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
8 Zimmer
Schlafzimmer
6 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
253 m²
Fläche des Grundstücks
547 m²
Inhalt
932 m³
Sonstiger Innenraum
21 m²
Gebäude mit Außenbereich
8 m²
Externe Berghalle
6 m²
Hinterhof Fläche
270 m²

Bau und Energie

Baujahr
1965
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel en warmtepomp
Warmes Wasser
Cv-ketel en elektrische boiler
Kessel Cv
Hybride (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Energieausweis
A

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan drukke weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
Gelegen op het zuidoosten
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Op eigen terrein
Garagenart
Inpandig
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
12-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, dubbele wastafel, ligbad, en toilet

Garagen Einrichtungen

Elektra, verwarming en stromend water

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • rookkanaal
  • en schuifpui

Karten

Postkarten

Postkarten für 7522

Google Karten

Betrachten Sie Enschede auf der Karte

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Enschede

Wohn- und Viertelzahlen in Enschede

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Enschede. In 2026 waren da 162.683 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 301.000.

Einwohner

162.683

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 301.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 29.800

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

10.530

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Enschede
Jahr Einwohner
2022 160.640
2023 161.235
2024 161.738
2025 162.317
2026 162.683

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Enschede
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 210.000
2022 EUR 235.000
2023 EUR 283.000
2024 EUR 296.000
2025 EUR 301.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 30.850 0-15: 21.778 15-25: 25.987 25-45: 43.705 45-65: 40.363

Ausbildungsstufe

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

18.494

Nederland

106.224

Buiten Europa

37.599

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 11.737
Appartementen 29.859
Tussenwoningen 21.591
Vrijstaande woningen 6.863
Twee-onder-één-kap woningen 9.615

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 6
1700 tot 1900 703
1900 tot 1925 4.318
1925 tot 1950 10.777
1950 tot 1970 13.122
1970 tot 1980 7.857
1980 tot 1990 6.541
1990 tot 2000 6.749
2000 tot 2010 4.882
2010 tot 2020 2.911
2020 en later 1.906

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

20.140

Bezeichnung A

19.703

Bezeichnung B

12.937

Bezeichnung G

7.092

Bezeichnung D

6.813

Bezeichnung E

5.566

Bezeichnung F

4.262

Bezeichnung A+

1.877

Bezeichnung A+++

1.576

Bezeichnung A++

1.052

Bezeichnung A++++

451

Bezeichnung A+++++

19

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Enschede
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.020 2.720
2021 1.150 2.780
2022 900 2.610
2023 750 2.480
2024 740 2.530

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 870 • Strom: 2.700

Huurwoning

Gas: 620 • Strom: 2.040

Koopwoning

Gas: 900 • Strom: 2.950

Appartement

Gas: 510 • Strom: 1.820

Tussenwoning

Gas: 730 • Strom: 2.590

Vrijstaande woning

Gas: 1.270 • Strom: 4.020

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Strom: 2.870

Betriebsaktivität in Enschede (2025)

Handel en HORECA 3.795
Nijverheid en energie 2.085
Zakelijke dienstverlening 4.220
Overheid, onderwijs en zorg 3.270
Landbouw, bosbouw en visserij 180
Vervoer, informatie en communicatie 1.445
Financiele diensten en onroerendgoed 890
Cultuur, recreatie en overige diensten 2.100

Gesamtanzahl der Firmensitze: 17.985

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Enschede
Periode Verbrechen
jan 2026 744
jul 2025 875
jun 2025 1.010
mei 2025 1.077
mrt 2025 844
mrt 2026 831
nov 2024 839
nov 2025 826
okt 2024 885
okt 2025 900
sep 2024 872
sep 2025 921

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Enschede.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Enschede

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Enschede?

Enschede telt in 2026 ongeveer 162.683 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Enschede?

De gemiddelde WOZ-waarde in Enschede is in 2025 circa € 301.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede ligt rond € 29.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Enschede?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 10.530 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Enschede?

In Enschede komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 29.859 woningen.

Meer Häuser in Enschede

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.