Direkt zum Inhalt
Logo von Vinke Veluwe Makelaars

Gentenerf 10 42

3852LX Ermelo • Gelderland

Verfügbar

€ 279.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.430

2 % Übertragungssteuer (€ 5.580) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 286.430

Fotoalbum

Beschreibung

Op een mooie, rustige locatie en gelegen op het bungalowpark 'Strokelbos' staat midden in het groen deze vrijstaande recreatiebungalow met eigen oprit en carport op een ruim en fraai aangelegd perceel van 330 m². Wat een fijne woonomgeving is dit! Midden in de natuur genieten van al het groen en de prachtige verschillende vogelgeluiden. Een heerlijke plek om tot rust te komen! De bungalow bevindt zich tevens op korte afstand van de uitgestrekte bosgebieden waar u eindeloos kunt genieten van de ongerepte natuur. Ook het dorpscentrum van Ermelo en het stadscentrum van Harderwijk met de aangrenzende boulevard bevinden zich op enkele autominuten van de woning. En wilt u er verder op uit? Middels goed begaanbare toegangswegen bereikt u de A28 met een uitstekende bereikbaarheid naar de randstad. Terug naar de bungalow ..... gebouwd in 1994 en waarbij in de afgelopen jaren het gebruikelijke onderhoud is uitgevoerd. De gehele bungalow beschikt over een plavuizenvloer met vloerverwarming en de opvallende nokhoogte in de woonkamer zorgt voor een extra ruimtelijk effect. In 2023 is de badkamer vernieuwd en is in datzelfde jaar het schilderwerk aan de buitenzijde uitgevoerd. Via het tuinpad bereikt u de overdekte entree (met meterkast) van de bungalow met de volgende indeling: Entree/hal, berging met opstelplaats cv-ketel en aansluitingen voor de was-apparatuur, woonkamer met schuifpui naar het (deels overdekte) terras, open keukenruimte met keuken in lichte kleurstelling en voorzien van inbouwapparatuur. Vanuit de hal tevens toegang tot de 1e ruime slaapkamer, toiletruimte met toilet en fonteintje, badkamer voorzien van inloopdouche en badkamermeubel met wastafel, 2e slaapkamer/werkkamer. Via een vlizotrap vanuit de hal bereikt u tevens de bovengelegen vliering. De tuin is gesitueerd rondom de bungalow en is keurig aangelegd. De voortuin is voorzien van diverse beplanting met in het midden een tuinpad naar de entree. Door de aanwezige overkapping kunt u hier ook fijn zitten! Via zowel de linker- als de rechterzijde van de bungalow bereikt u de achtertuin. Direct achter de woning bevindt zich het terras dat deels overdekt is. De tuin is verder voorzien van een groot gazon, borders met diverse beplanting en rondom een groenblijvende haag. Door de aanwezige oprit met aangrenzende carport kunt u de auto (droog) parkeren op eigen terrein. Tevens bevindt zich hier de houten berging met een doorgang naar de achtertuin. Een praktische berging voor o.a. het plaatsen van uw fiets. Met een gebruiksoppervlakte wonen van circa 64 m² en een royaal perceel eigen grond van 330 m² is er zowel binnen als buiten de bungalow voldoende leefruimte. Voor de onderhoud van het park betaald u een bijdrage van € 65 per maand. Bent u enthousiast geworden over deze vrijstaande recreatiebungalow met oprit en carport, gesitueerd in een rustige omgeving in de directe nabijheid van de uitgestrekte bossen? Bel ons vandaag nog voor het inplannen van een bezichtigingsafspraak. Van harte welkom!

Hypothek berekenen

€ 279.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.430

2 % Übertragungssteuer (€ 5.580) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 286.430

2,78%

Jährlich

%

€ 13.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 279.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
recreatiewoning
Wohnungstyp
Bungalow, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag en een vliering

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
64 m²
Fläche des Grundstücks
330 m²
Inhalt
275 m³
Gebäude mit Außenbereich
33 m²
Externe Berghalle
5 m²

Bau und Energie

Baujahr
1994
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas en HR-glas
Heizung
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit Proline HRC 24/CW3 (gas gestookt combiketel, eigendom)
Energieausweis
F

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan bosrand, aan rustige weg, buiten bebouwde kom en in recreatiepark
Garten
Tuin rondom
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Carport en parkeerplaats

Planung

Seit dem Angebot
13-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Natuurlijke ventilatie en schuifpui

Karten

Postkarten

Postkarten für 3852

Google Karten

Betrachten Sie Ermelo auf der Karte

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Ermelo

Wohn- und Viertelzahlen in Ermelo

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Ermelo. In 2026 waren da 28.191 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 456.000.

Einwohner

28.191

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 456.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 34.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

803

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Ermelo
Jahr Einwohner
2022 27.258
2023 27.496
2024 27.856
2025 28.131
2026 28.191

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Ermelo
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 342.000
2022 EUR 367.000
2023 EUR 428.000
2024 EUR 441.000
2025 EUR 456.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 6.997 0-15: 4.187 15-25: 3.273 25-45: 6.116 45-65: 7.558

Ausbildungsstufe

Hoger

30

Praktisch

27

Middelbaar

43

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

1.429

Nederland

24.103

Buiten Europa

2.599

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 1.840
Appartementen 3.166
Tussenwoningen 3.124
Vrijstaande woningen 3.170
Twee-onder-één-kap woningen 1.454

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 6
1700 tot 1900 90
1900 tot 1925 222
1925 tot 1950 980
1950 tot 1970 3.418
1970 tot 1980 2.689
1980 tot 1990 1.826
1990 tot 2000 1.719
2000 tot 2010 823
2010 tot 2020 855
2020 en later 688

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

3.534

Bezeichnung C

3.390

Bezeichnung B

2.331

Bezeichnung D

1.247

Bezeichnung G

919

Bezeichnung F

809

Bezeichnung E

527

Bezeichnung A+

340

Bezeichnung A+++

218

Bezeichnung A++

123

Bezeichnung A++++

84

Bezeichnung A+++++

3

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Ermelo
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.330 2.960
2021 1.480 3.020
2022 1.170 2.840
2023 980 2.710
2024 950 2.780

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 910 • Strom: 2.480

Huurwoning

Gas: 780 • Strom: 2.010

Koopwoning

Gas: 1.100 • Strom: 3.110

Appartement

Gas: 650 • Strom: 1.800

Tussenwoning

Gas: 810 • Strom: 2.320

Vrijstaande woning

Gas: 1.480 • Strom: 3.930

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.140 • Strom: 3.180

Betriebsaktivität in Ermelo (2025)

Handel en HORECA 710
Nijverheid en energie 580
Zakelijke dienstverlening 945
Overheid, onderwijs en zorg 775
Landbouw, bosbouw en visserij 120
Vervoer, informatie en communicatie 230
Financiele diensten en onroerendgoed 250
Cultuur, recreatie en overige diensten 380

Gesamtanzahl der Firmensitze: 3.980

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Ermelo
Periode Verbrechen
jan 2026 53
jul 2025 68
jun 2025 86
mei 2025 82
mrt 2025 77
mrt 2026 61
nov 2024 71
nov 2025 55
okt 2024 71
okt 2025 70
sep 2024 67
sep 2025 65

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Ermelo.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Ermelo

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Ermelo?

Ermelo telt in 2026 ongeveer 28.191 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ermelo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Ermelo is in 2025 circa € 456.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Ermelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Ermelo ligt rond € 34.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Ermelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 803 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Ermelo?

In Ermelo komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 3.170 woningen.

Meer Häuser in Ermelo

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.