Ir directamente al contenido
Logotipo de Vinke Veluwe Makelaars

Gentenerf 10 42

3852LX Ermelo • Gelderland

Disponible

€ 279.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 7.430

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.580) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 286.430

Galería de fotos

Descripción

Op een mooie, rustige locatie en gelegen op het bungalowpark 'Strokelbos' staat midden in het groen deze vrijstaande recreatiebungalow met eigen oprit en carport op een ruim en fraai aangelegd perceel van 330 m². Wat een fijne woonomgeving is dit! Midden in de natuur genieten van al het groen en de prachtige verschillende vogelgeluiden. Een heerlijke plek om tot rust te komen! De bungalow bevindt zich tevens op korte afstand van de uitgestrekte bosgebieden waar u eindeloos kunt genieten van de ongerepte natuur. Ook het dorpscentrum van Ermelo en het stadscentrum van Harderwijk met de aangrenzende boulevard bevinden zich op enkele autominuten van de woning. En wilt u er verder op uit? Middels goed begaanbare toegangswegen bereikt u de A28 met een uitstekende bereikbaarheid naar de randstad. Terug naar de bungalow ..... gebouwd in 1994 en waarbij in de afgelopen jaren het gebruikelijke onderhoud is uitgevoerd. De gehele bungalow beschikt over een plavuizenvloer met vloerverwarming en de opvallende nokhoogte in de woonkamer zorgt voor een extra ruimtelijk effect. In 2023 is de badkamer vernieuwd en is in datzelfde jaar het schilderwerk aan de buitenzijde uitgevoerd. Via het tuinpad bereikt u de overdekte entree (met meterkast) van de bungalow met de volgende indeling: Entree/hal, berging met opstelplaats cv-ketel en aansluitingen voor de was-apparatuur, woonkamer met schuifpui naar het (deels overdekte) terras, open keukenruimte met keuken in lichte kleurstelling en voorzien van inbouwapparatuur. Vanuit de hal tevens toegang tot de 1e ruime slaapkamer, toiletruimte met toilet en fonteintje, badkamer voorzien van inloopdouche en badkamermeubel met wastafel, 2e slaapkamer/werkkamer. Via een vlizotrap vanuit de hal bereikt u tevens de bovengelegen vliering. De tuin is gesitueerd rondom de bungalow en is keurig aangelegd. De voortuin is voorzien van diverse beplanting met in het midden een tuinpad naar de entree. Door de aanwezige overkapping kunt u hier ook fijn zitten! Via zowel de linker- als de rechterzijde van de bungalow bereikt u de achtertuin. Direct achter de woning bevindt zich het terras dat deels overdekt is. De tuin is verder voorzien van een groot gazon, borders met diverse beplanting en rondom een groenblijvende haag. Door de aanwezige oprit met aangrenzende carport kunt u de auto (droog) parkeren op eigen terrein. Tevens bevindt zich hier de houten berging met een doorgang naar de achtertuin. Een praktische berging voor o.a. het plaatsen van uw fiets. Met een gebruiksoppervlakte wonen van circa 64 m² en een royaal perceel eigen grond van 330 m² is er zowel binnen als buiten de bungalow voldoende leefruimte. Voor de onderhoud van het park betaald u een bijdrage van € 65 per maand. Bent u enthousiast geworden over deze vrijstaande recreatiebungalow met oprit en carport, gesitueerd in een rustige omgeving in de directe nabijheid van de uitgestrekte bossen? Bel ons vandaag nog voor het inplannen van een bezichtigingsafspraak. Van harte welkom!

Hipoteca berekenen

€ 279.000

Coste del comprador (estimado): € 7.430

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.580) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 286.430

2,78%

Anualmente

%

€ 13.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 279.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
recreatiewoning
Tipo de vivienda
Bungalow, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag en een vliering

Áreas y volúmenes

Superficie construida
64 m²
Área del lote
330 m²
Contenido
275 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
33 m²
Espacio de almacenamiento externo
5 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1994
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas en HR-glas
Calefacción
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit Proline HRC 24/CW3 (gas gestookt combiketel, eigendom)
Etiqueta energética
F

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan bosrand, aan rustige weg, buiten bebouwde kom en in recreatiepark
Jardín
Tuin rondom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Carport en parkeerplaats

Planificación

Ofrecido desde
13-05-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Natuurlijke ventilatie en schuifpui

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3852

Mapas de Google

Ver Ermelo en el mapa

Vista espacial del área de trabajo en Ermelo

Estadísticas de vivienda y vecindario en Ermelo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Ermelo. En 2026 había 28.191 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 456.000.

Inhabitantes

28.191

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 456.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 34.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

803

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Ermelo
Año Inhabitantes
2022 27.258
2023 27.496
2024 27.856
2025 28.131
2026 28.191

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Ermelo
Año Promedio WOZ
2021 EUR 342.000
2022 EUR 367.000
2023 EUR 428.000
2024 EUR 441.000
2025 EUR 456.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 6.997 0-15: 4.187 15-25: 3.273 25-45: 6.116 45-65: 7.558

Nivel académico

Hoger

30

Praktisch

27

Middelbaar

43

Origen de los residentes (2025)

Europa

1.429

Nederland

24.103

Buiten Europa

2.599

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.840
Appartementen 3.166
Tussenwoningen 3.124
Vrijstaande woningen 3.170
Twee-onder-één-kap woningen 1.454

Período de construcción del edificio

Voor 1700 6
1700 tot 1900 90
1900 tot 1925 222
1925 tot 1950 980
1950 tot 1970 3.418
1970 tot 1980 2.689
1980 tot 1990 1.826
1990 tot 2000 1.719
2000 tot 2010 823
2010 tot 2020 855
2020 en later 688

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

3.534

Etiqueta C

3.390

Etiqueta B

2.331

Etiqueta D

1.247

Etiqueta G

919

Etiqueta F

809

Etiqueta E

527

Etiqueta A+

340

Etiqueta A+++

218

Etiqueta A++

123

Etiqueta A++++

84

Etiqueta A+++++

3

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Ermelo
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.330 2.960
2021 1.480 3.020
2022 1.170 2.840
2023 980 2.710
2024 950 2.780

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 910 • Electricidad: 2.480

Huurwoning

Gas: 780 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 1.100 • Electricidad: 3.110

Appartement

Gas: 650 • Electricidad: 1.800

Tussenwoning

Gas: 810 • Electricidad: 2.320

Vrijstaande woning

Gas: 1.480 • Electricidad: 3.930

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.140 • Electricidad: 3.180

Actividad empresarial en Ermelo (2025)

Handel en HORECA 710
Nijverheid en energie 580
Zakelijke dienstverlening 945
Overheid, onderwijs en zorg 775
Landbouw, bosbouw en visserij 120
Vervoer, informatie en communicatie 230
Financiele diensten en onroerendgoed 250
Cultuur, recreatie en overige diensten 380

Número total de establecimientos empresariales: 3.980

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Ermelo
Periodo Delitos
jan 2026 53
jul 2025 68
jun 2025 86
mei 2025 82
mrt 2025 77
mrt 2026 61
nov 2024 71
nov 2025 55
okt 2024 71
okt 2025 70
sep 2024 67
sep 2025 65

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Ermelo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Ermelo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Ermelo?

Ermelo telt in 2026 ongeveer 28.191 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ermelo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Ermelo is in 2025 circa € 456.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Ermelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Ermelo ligt rond € 34.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Ermelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 803 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Ermelo?

In Ermelo komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 3.170 woningen.

Meer viviendas in Ermelo

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.