Aller directement au contenu
Logo de Vinke Veluwe Makelaars

Gentenerf 10 42

3852LX Ermelo • Gelderland

Disponible

€ 279.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.430

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.580) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 286.430

Galerie de photos

Description

Op een mooie, rustige locatie en gelegen op het bungalowpark 'Strokelbos' staat midden in het groen deze vrijstaande recreatiebungalow met eigen oprit en carport op een ruim en fraai aangelegd perceel van 330 m². Wat een fijne woonomgeving is dit! Midden in de natuur genieten van al het groen en de prachtige verschillende vogelgeluiden. Een heerlijke plek om tot rust te komen! De bungalow bevindt zich tevens op korte afstand van de uitgestrekte bosgebieden waar u eindeloos kunt genieten van de ongerepte natuur. Ook het dorpscentrum van Ermelo en het stadscentrum van Harderwijk met de aangrenzende boulevard bevinden zich op enkele autominuten van de woning. En wilt u er verder op uit? Middels goed begaanbare toegangswegen bereikt u de A28 met een uitstekende bereikbaarheid naar de randstad. Terug naar de bungalow ..... gebouwd in 1994 en waarbij in de afgelopen jaren het gebruikelijke onderhoud is uitgevoerd. De gehele bungalow beschikt over een plavuizenvloer met vloerverwarming en de opvallende nokhoogte in de woonkamer zorgt voor een extra ruimtelijk effect. In 2023 is de badkamer vernieuwd en is in datzelfde jaar het schilderwerk aan de buitenzijde uitgevoerd. Via het tuinpad bereikt u de overdekte entree (met meterkast) van de bungalow met de volgende indeling: Entree/hal, berging met opstelplaats cv-ketel en aansluitingen voor de was-apparatuur, woonkamer met schuifpui naar het (deels overdekte) terras, open keukenruimte met keuken in lichte kleurstelling en voorzien van inbouwapparatuur. Vanuit de hal tevens toegang tot de 1e ruime slaapkamer, toiletruimte met toilet en fonteintje, badkamer voorzien van inloopdouche en badkamermeubel met wastafel, 2e slaapkamer/werkkamer. Via een vlizotrap vanuit de hal bereikt u tevens de bovengelegen vliering. De tuin is gesitueerd rondom de bungalow en is keurig aangelegd. De voortuin is voorzien van diverse beplanting met in het midden een tuinpad naar de entree. Door de aanwezige overkapping kunt u hier ook fijn zitten! Via zowel de linker- als de rechterzijde van de bungalow bereikt u de achtertuin. Direct achter de woning bevindt zich het terras dat deels overdekt is. De tuin is verder voorzien van een groot gazon, borders met diverse beplanting en rondom een groenblijvende haag. Door de aanwezige oprit met aangrenzende carport kunt u de auto (droog) parkeren op eigen terrein. Tevens bevindt zich hier de houten berging met een doorgang naar de achtertuin. Een praktische berging voor o.a. het plaatsen van uw fiets. Met een gebruiksoppervlakte wonen van circa 64 m² en een royaal perceel eigen grond van 330 m² is er zowel binnen als buiten de bungalow voldoende leefruimte. Voor de onderhoud van het park betaald u een bijdrage van € 65 per maand. Bent u enthousiast geworden over deze vrijstaande recreatiebungalow met oprit en carport, gesitueerd in een rustige omgeving in de directe nabijheid van de uitgestrekte bossen? Bel ons vandaag nog voor het inplannen van een bezichtigingsafspraak. Van harte welkom!

Prêt immobilier berekenen

€ 279.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.430

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.580) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 286.430

2,78%

Annuellement

%

€ 13.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 279.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
recreatiewoning
Type de logement
Bungalow, vrijstaande woning

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag en een vliering

Surfaces et volumes

Superficie habitable
64 m²
Superficie du terrain
330 m²
Contenu
275 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
33 m²
Espace de stockage externe
5 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1994
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas en HR-glas
Chauffage
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit Proline HRC 24/CW3 (gas gestookt combiketel, eigendom)
Label\u00e9nergie
F

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan bosrand, aan rustige weg, buiten bebouwde kom en in recreatiepark
Jardin
Tuin rondom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Carport en parkeerplaats

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Natuurlijke ventilatie en schuifpui

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3852

Google Maps

Voir Ermelo sur la carte

Aperçu spatial du site de travail dans Ermelo

Chiffres de logement et de quartier dans Ermelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Ermelo. En 2026 étaient 28.191 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 456.000.

Résidents

28.191

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 456.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 34.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

803

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Ermelo
Année Résidents
2022 27.258
2023 27.496
2024 27.856
2025 28.131
2026 28.191

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Ermelo
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 342.000
2022 EUR 367.000
2023 EUR 428.000
2024 EUR 441.000
2025 EUR 456.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 6.997 0-15: 4.187 15-25: 3.273 25-45: 6.116 45-65: 7.558

Niveau d'enseignement

Hoger

30

Praktisch

27

Middelbaar

43

Origine des habitants (2025)

Europa

1.429

Nederland

24.103

Buiten Europa

2.599

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.840
Appartementen 3.166
Tussenwoningen 3.124
Vrijstaande woningen 3.170
Twee-onder-één-kap woningen 1.454

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 6
1700 tot 1900 90
1900 tot 1925 222
1925 tot 1950 980
1950 tot 1970 3.418
1970 tot 1980 2.689
1980 tot 1990 1.826
1990 tot 2000 1.719
2000 tot 2010 823
2010 tot 2020 855
2020 en later 688

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

3.534

Étiquette C

3.390

Étiquette B

2.331

Étiquette D

1.247

Étiquette G

919

Étiquette F

809

Étiquette E

527

Étiquette A+

340

Étiquette A+++

218

Étiquette A++

123

Étiquette A++++

84

Étiquette A+++++

3

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Ermelo
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.330 2.960
2021 1.480 3.020
2022 1.170 2.840
2023 980 2.710
2024 950 2.780

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.480

Huurwoning

Gaz: 780 • Électricité: 2.010

Koopwoning

Gaz: 1.100 • Électricité: 3.110

Appartement

Gaz: 650 • Électricité: 1.800

Tussenwoning

Gaz: 810 • Électricité: 2.320

Vrijstaande woning

Gaz: 1.480 • Électricité: 3.930

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.140 • Électricité: 3.180

Activité dans Ermelo (2025)

Handel en HORECA 710
Nijverheid en energie 580
Zakelijke dienstverlening 945
Overheid, onderwijs en zorg 775
Landbouw, bosbouw en visserij 120
Vervoer, informatie en communicatie 230
Financiele diensten en onroerendgoed 250
Cultuur, recreatie en overige diensten 380

Nombre total d'établissements: 3.980

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Ermelo
Période Délits
jan 2026 53
jul 2025 68
jun 2025 86
mei 2025 82
mrt 2025 77
mrt 2026 61
nov 2024 71
nov 2025 55
okt 2024 71
okt 2025 70
sep 2024 67
sep 2025 65

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Ermelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Ermelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Ermelo?

Ermelo telt in 2026 ongeveer 28.191 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ermelo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Ermelo is in 2025 circa € 456.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Ermelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Ermelo ligt rond € 34.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Ermelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 803 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Ermelo?

In Ermelo komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 3.170 woningen.

Meer maisons in Ermelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.