Jump to content
Logo of Vinke Veluwe Makelaars

Gentenerf 10 42

3852LX Ermelo • Gelderland

Available

€ 279.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 7.430

2% transfer tax (€ 5.580) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 286.430

Photo Gallery

Description

Op een mooie, rustige locatie en gelegen op het bungalowpark 'Strokelbos' staat midden in het groen deze vrijstaande recreatiebungalow met eigen oprit en carport op een ruim en fraai aangelegd perceel van 330 m². Wat een fijne woonomgeving is dit! Midden in de natuur genieten van al het groen en de prachtige verschillende vogelgeluiden. Een heerlijke plek om tot rust te komen! De bungalow bevindt zich tevens op korte afstand van de uitgestrekte bosgebieden waar u eindeloos kunt genieten van de ongerepte natuur. Ook het dorpscentrum van Ermelo en het stadscentrum van Harderwijk met de aangrenzende boulevard bevinden zich op enkele autominuten van de woning. En wilt u er verder op uit? Middels goed begaanbare toegangswegen bereikt u de A28 met een uitstekende bereikbaarheid naar de randstad. Terug naar de bungalow ..... gebouwd in 1994 en waarbij in de afgelopen jaren het gebruikelijke onderhoud is uitgevoerd. De gehele bungalow beschikt over een plavuizenvloer met vloerverwarming en de opvallende nokhoogte in de woonkamer zorgt voor een extra ruimtelijk effect. In 2023 is de badkamer vernieuwd en is in datzelfde jaar het schilderwerk aan de buitenzijde uitgevoerd. Via het tuinpad bereikt u de overdekte entree (met meterkast) van de bungalow met de volgende indeling: Entree/hal, berging met opstelplaats cv-ketel en aansluitingen voor de was-apparatuur, woonkamer met schuifpui naar het (deels overdekte) terras, open keukenruimte met keuken in lichte kleurstelling en voorzien van inbouwapparatuur. Vanuit de hal tevens toegang tot de 1e ruime slaapkamer, toiletruimte met toilet en fonteintje, badkamer voorzien van inloopdouche en badkamermeubel met wastafel, 2e slaapkamer/werkkamer. Via een vlizotrap vanuit de hal bereikt u tevens de bovengelegen vliering. De tuin is gesitueerd rondom de bungalow en is keurig aangelegd. De voortuin is voorzien van diverse beplanting met in het midden een tuinpad naar de entree. Door de aanwezige overkapping kunt u hier ook fijn zitten! Via zowel de linker- als de rechterzijde van de bungalow bereikt u de achtertuin. Direct achter de woning bevindt zich het terras dat deels overdekt is. De tuin is verder voorzien van een groot gazon, borders met diverse beplanting en rondom een groenblijvende haag. Door de aanwezige oprit met aangrenzende carport kunt u de auto (droog) parkeren op eigen terrein. Tevens bevindt zich hier de houten berging met een doorgang naar de achtertuin. Een praktische berging voor o.a. het plaatsen van uw fiets. Met een gebruiksoppervlakte wonen van circa 64 m² en een royaal perceel eigen grond van 330 m² is er zowel binnen als buiten de bungalow voldoende leefruimte. Voor de onderhoud van het park betaald u een bijdrage van € 65 per maand. Bent u enthousiast geworden over deze vrijstaande recreatiebungalow met oprit en carport, gesitueerd in een rustige omgeving in de directe nabijheid van de uitgestrekte bossen? Bel ons vandaag nog voor het inplannen van een bezichtigingsafspraak. Van harte welkom!

Mortgage berekenen

€ 279.000

Cost of copper (estimated): € 7.430

2% transfer tax (€ 5.580) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 286.430

2,78%

Yearly

%

€ 13.950

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 279.000 k.k.
Status
Available
Offer type
koop
House use
recreatiewoning
Type of dwelling
Bungalow, vrijstaande woning

Index

Rooms
3 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
1 woonlaag en een vliering

Areas and volumes

Living area
64 m²
Land area
330 m²
Content
275 m³
Building bound outdoor space
33 m²
External storage space
5 m²

Construction and Energy

Year of construction
1994
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas en HR-glas
Heating
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Nefit Proline HRC 24/CW3 (gas gestookt combiketel, eigendom)
Energy label
F

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan bosrand, aan rustige weg, buiten bebouwde kom en in recreatiepark
Garden
Tuin rondom
Salvage
Vrijstaande houten berging
Parking
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Carport en parkeerplaats

Planning

Available since
13-05-2026

Bathroom facilities

Inloopdouche, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel

Additional features

  • Natuurlijke ventilatie en schuifpui

Maps

Postal code map

Postcode map for 3852

Google Maps

View Ermelo on the map

Spatial overview of the work area in Ermelo

Residential and neighborhood statistics in Ermelo

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Ermelo. In 2026 were there 28.191 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 456.000.

Residents

28.191

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 456.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 34.400

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

803

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Ermelo
Year Residents
2022 27.258
2023 27.496
2024 27.856
2025 28.131
2026 28.191

Annual WOZ value

WOZ value per year in Ermelo
Year Average WOZ
2021 EUR 342.000
2022 EUR 367.000
2023 EUR 428.000
2024 EUR 441.000
2025 EUR 456.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 6.997 0-15: 4.187 15-25: 3.273 25-45: 6.116 45-65: 7.558

Education level

Hoger

30

Praktisch

27

Middelbaar

43

Origin of residents (2025)

Europa

1.429

Nederland

24.103

Buiten Europa

2.599

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 1.840
Appartementen 3.166
Tussenwoningen 3.124
Vrijstaande woningen 3.170
Twee-onder-één-kap woningen 1.454

Construction period of buildings

Voor 1700 6
1700 tot 1900 90
1900 tot 1925 222
1925 tot 1950 980
1950 tot 1970 3.418
1970 tot 1980 2.689
1980 tot 1990 1.826
1990 tot 2000 1.719
2000 tot 2010 823
2010 tot 2020 855
2020 en later 688

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

3.534

Label C

3.390

Label B

2.331

Label D

1.247

Label G

919

Label F

809

Label E

527

Label A+

340

Label A+++

218

Label A++

123

Label A++++

84

Label A+++++

3

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Ermelo
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.330 2.960
2021 1.480 3.020
2022 1.170 2.840
2023 980 2.710
2024 950 2.780

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 910 • Electricity: 2.480

Huurwoning

Gas: 780 • Electricity: 2.010

Koopwoning

Gas: 1.100 • Electricity: 3.110

Appartement

Gas: 650 • Electricity: 1.800

Tussenwoning

Gas: 810 • Electricity: 2.320

Vrijstaande woning

Gas: 1.480 • Electricity: 3.930

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.140 • Electricity: 3.180

Business activity in Ermelo (2025)

Handel en HORECA 710
Nijverheid en energie 580
Zakelijke dienstverlening 945
Overheid, onderwijs en zorg 775
Landbouw, bosbouw en visserij 120
Vervoer, informatie en communicatie 230
Financiele diensten en onroerendgoed 250
Cultuur, recreatie en overige diensten 380

Total number of company establishments: 3.980

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Ermelo
Period Crimes
jan 2026 53
jul 2025 68
jun 2025 86
mei 2025 82
mrt 2025 77
mrt 2026 61
nov 2024 71
nov 2025 55
okt 2024 71
okt 2025 70
sep 2024 67
sep 2025 65

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Ermelo.

Frequently asked questions about living in Ermelo

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Ermelo?

Ermelo telt in 2026 ongeveer 28.191 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ermelo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Ermelo is in 2025 circa € 456.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Ermelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Ermelo ligt rond € 34.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Ermelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 803 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Ermelo?

In Ermelo komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 3.170 woningen.

Meer houses in Ermelo

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.